KOBİ'lere Bayram Kredisi ABank'ta

ABank bütün KOBİ’lere Kurban Bayramı hazırlıkları için Bayram Kredisi kullandıracağını duyurdu. Abank tarafından yapılan açıklamaya göre kurban bayramı öncesinde KOBİ’ler 36 ay vade ile 50 Bin Lira’ya kadar kredi kullanabilecekler.

Garanti Bankası Kurban Bayramı Kredisi – 2012

Garanti Bankası Kurban Bayramı Kredisi konusunda tüm prosedür ve tüm belgelerden muaf olarak kredi kullandırıyor. Sadece kimlik belgeniz ile Garanti Bankası’na gelerek her türlü ihtiyacınız için Kurban Bayramı kredisi kullanabilirsiniz.

Tekstilbank Bayram Kredisi

Ramazan Bayramı öncesinde Bayrama Özel Kredi Kampanyası düzenleyen bankalar arasındaki yerini alan Tekstilbank, “Bayramın Neşesi Erken Geldi” sloganı ile yeni bir bayram kredisi düzenlediğini duyurdu.

Garanti Bankası'ndan Bayrama Özel Kredi Kampanyası

Garanti Bankası yaklaşmakta olan Ramazan Bayramına Özel bir kredi kampanyası hazırladığını duyurdu. Garanti Bankası tarafından yapılan açıklamaya göre tüm ihtiyaç sahiplerinin kolayca kullanabilecekleri Bayramlık Destek Kredisi ile aylık % 0,99 ‘dan başlayan faiz oranları ile kredi kullanmak mümkün…

2012 Bayram Kredileri ve Ramazan Kredisi Kampanyaları

Bir çok ziyaretçimiz şimdiden bizlere Ramazan ayına ya da Ramazan Bayramına Özel Kredi Kampanyalarını sormaktalar. Bizler de bireysel olarak cevap vermeye çalışsak da soruların yoğunluğu karşısında kısa bir açıklama yapmak gereği hissettik.