Banka Kredileri ve Kredi Faiz Oranları

Banka Kredileri ve Kredi Faiz Oranları

Bankaların kredi hizmeti hayatımıza girdiği andan itibaren, ekonomide büyük etkileri olmuştur. Yatırım yapmak isteyen, iş kurmak isteyen veya herhangi bir ihtiyaçtan dolayı nakde ihtiyacı olan kişiler veya kurumlar, bankaların kredi hizmetini kullanarak piyasaya sıcak para akışı sağlamış bu da ekonominin devamlılığı ile olumlu bir şekilde sonuçlanmıştır.

383 TL Taksitle 10000 Lira Kredi TEB'de

383 TL Taksitle 10000 Lira Kredi TEB'de

TEB Kredi Başvurusu, başvurması en kolay banka kredilerinden biri. Ancak açık söylemek gerekirse TEB İhtiyaç Kredisi faiz oranları diğer bazı bankaların İhtiyaç Kredisi faiz oranlarına göre biraz daha yüksek.. TEB İhtiyaç Kredisi Kampanyası kapsamında ayda 192 TL Taksitle 5000 TL ya da ayda 383 TL Taksitle 10000 TL Kredi kullanma olanağı sağlıyor.

Engelliler İçin İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Engelliler İçin İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Kredi kullanmak isteyen engelliler pek çok alanda engellilere sağlanan pozitif ayrımcılığı banka kredilerinde de görmek istiyorlar doğal olarak.. Bankaların engellilere özel kredi kampanyaları, bankaların engellilere özel faiz oranları, engellilere özel bankacılık hizmetleri engelli kardeşlerimize büyük kolaylık sağlayacaktır. Engelli kardeşlerimizin ev alabilmesi için bir Engellilere Özel Konut Kredisi, ya da araba alabilmesi için Engellilere Özel Taşıt Kredisi gibi kredi kampanyaları

Esnaf Sanatkarlar Kredisi Başvurusu

Esnaf Sanatkarlar Kredisi Başvurusu

Kısa adı TESKOMB olan Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birliği tüm esnaf ve sanatkarlarımıza çok uygun koşullarla kredi kullanma imkanı sunuyor. Şahıs adına kayıtlı işyerleri ve işletmelerin en fazla 150.000 TL Kredi kullanabilecekleri Esnak Kredileri 5 yıla kadar kredi vade ile kredi kullanma fırsatı sunuyor.

Polislere Özel Polsan Kredisi Başvurusu

Polislere Özel Polsan Kredisi Başvurusu

POLSAN Polis Bakım ve Yardım Sandığı olarak bundan 63 yıl önce ülkemizde kurulmuş en büyük meslek örgütlerinden biri.. Polislere Özel Kredi kullanma imkanı sağlayan POLSAN uygun kredi faiz oranları ve kredi kullandırım imkanları ile polislerimizin her ihtiyaç duyduklarında anında ve kolayca kredi kullanabilmelerine olanak sağlıyor…

Finansbank'tan 177 TL Taksitle 5000 TL Kredi

Finansbank'tan 177 TL Taksitle 5000 TL Kredi

Finansbank Şubat ayına özel düzenlediği yeni kredi kampanyası kapsamında Ayda 177 TL Taksitle 5000 TL Kredi, 353 TL Taksitle 10.000 TL Kredi, 530 TL Taksitle 15.000 TL Kredi, 707 TL Taksitle 20.000 TL Kredi, 1060 TL Taksitle 30.000 TL Kredi, 1414 TL Taksitle 40.000 TL Kredi, 1768 TL Taksitle 50.000 TL Kredi kullanabiliyorsunuz… Daha yüksek kredi ihtiyaçları için ise 100.000 Lira’ya kadar kredi kullanmak mümkün….

TC Kimlik No ile Kredi Başvurusu

TC Kimlik No ile Kredi Başvurusu

Kredi kullanmak artık çok kolay… Bankalara Kredi Başvurusu yapmak için artık sadece TC Kimlik Numaranız yeterli olabiliyor… TC Kimlik numaranız ile bankalara kredi başvurusunda bulunduğunuzda bankalar sizin kredi sicilinizi yani kredi notunuzu anında görebiliyor SSK ve Bağkur gibi kaynaklardan gelir durumunuzu kontrol ederek kredinize anında onay ya da red verebiliyorlar…

Kredi Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

En Düşük Kredi Faiz Oranı Hangi Bankada?

Kredi kullanmak isteyenler En Uygun Krediyi kullanmak adına En Düşük Faiz Oranları Hangi Bankada? sorusunun cevabını aramak isterler… Bizler de bankalardan kredi kullanmak isteyen ziyaretçilerimiz için merak ettikleri bu sorunun cevabını elimizden geldiğince izah etmeye çalışacağız… Böylece sizler de bu yazımızı okuduğunuzda daha uygun şartlarla ve daha düşük maliyetlerle kredi kullanabilmek için yeterli bilgiye sahip olacaksınız…

99 TL'den Başlayan Taksitlerle 6.000 TL Kredi ING'de

99 TL'den Başlayan Taksitlerle 6.000 TL Kredi ING'de

ING Bank Ayda 99 TL Taksitle 6000 TL Kredi kullandırmaya devam ediyor… ING Bank’ın Artan Taksitli Kredi Kampanyası kapsamında il yıl 99 TL taksitler ödeyerek 6000 TL kredinizi anında kullanabiliyorsunuz. ING Bank ayrıca kampanya kapsamında 1000 TL de Bedava Kredi kullandırıyor ve böylece isterseniz 99 TL taksitlerle 7000 TL Kredi kullanabiliyorsunuz.

Kredi Kartı Borçlarımdan Maaşıma Haciz Gelir mi?

Kredi Kartı Borçlarımdan Maaşıma Haciz Gelir mi?

Kredi kartı borçlarını ödeyemeyen bazı ziyaretçilerimiz sigortalı yani SSK’lı bir işe girsem maaşıma haciz gelir mi gibi soruları bizlere gönderiyorlar… Bizler de sizler için aydınlatıcı ve bilgilendirici cevaplar vermeye, sizleri içerisinde bulunduğunuz sıkıntılardan kurtarmaya çalışıyoruz. Bizler Www.Banka-Krediler.Com ailesi olarak elbette ailemizden biri olan ziyaretçilerimizin de borçlarından ve sıkıntılarından kurtulmasını arzu ediyoruz.