1082 TL Taksitle 36.000 TL Anında Krediniz Hazır

1082 TL Taksitle 36.000 TL Anında Krediniz Hazır

Denizbank Dijital Kredi ile artık oturduğunuz yerden kredi kullanacak, Dosya Masrafsız, Sigortasız ve Kefilsiz Anında Kredi kullanmanın farkını yaşayacaksınız. Denizbank Dijital Kredi’de şubeye gitmeden internet üzerinden kredi başvurunuzu yapıyor, dakikalar içerisinde kredi başvuru sonucunuzu öğreniyorsunuz.

Engelliler İçin Sağlanan Bankacılık Hizmetleri Nelerdir?

Engelliler İçin Sağlanan Bankacılık Hizmetleri Nelerdir?

Engelli insanlar için günümüzde her türlü olanak mevcuttur. Sokaklarda onlar için özel yapılan kaldırımlar, toplu taşıma araçlarında onlar için ayrılan yerler ve daha birçok olanak engelli vatandaşlarımızın engellerini kaldırabilmek için sağlanmaktadır. Her alanda olduğu gibi bankacılık sektöründe de engeli vatandaşlarımız düşünülmektedir. Bankalar tarafından sağlanan birçok olanak engelli vatandaşlarımızın da bankacılık işlemlerini kendi başlarına yapabilmeleri için ortaya çıkmıştır.

Akbank'in Web TV'si Yayinda

Akbank, bankacılık sektöründe bir ilki daha başlattı. Web TV hizmeti, bir çok yönüyle banka müşterilerine ayrıcalıklar sunacak! Akbank, bankacılık sektöründe yeni bir hizmeti daha uygulamaya soktu. Artık İnternet tabanlı bankacılık…