Kredi Kartı ve Kredi Borç Yapılandırmasının Detayları Belli Oldu

Kredi Kartı ve Kredi Borç Yapılandırmasının Detayları Belli Oldu

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun (BDDK) kredi işlemleri ile banka ve kredi kartları hakkında değişiklik içeren yönetmeliklerinin önceki gün yürürlüğe girmesiyle yapılandırmanın koşulları ve detayları belli oldu. Bankacılara göre, BDDK düzenlemesi,…

İhtiyaç Anında Nuvo Masrafsız Kredi

İhtiyaç Anında Nuvo Masrafsız Kredi

Yapı Kredi Bankası Nuvo adını verdiği dijital banka platformu ile internet üzerinden her türlü bankacılık hizmetini vermeyi sürdürüyor. Şubesiz olarak sağlanan dijital bankacılıkta banka şubeleri ve personel giderleri çok fazla olmadığı için kredi masrafları da olmuyor ve faiz oranları da daha düşük düzeyde oluyor. Bu bağlamda Yapı Kredi Nuvo’da “İhtiyaç Anında şubesiz ve masrafsız kredin düşük faiz oranı ile Nuvo’da” sloganı ile Masrafsız İhtiyaç Kredisi kullandırmaya devam ediyor.

Kara Listede Olan Kişi Kredi Kartı Alabilir mi?

Kara listede olan bir kişi kredi kartı alabilir mi? sorusu bize en çok gelen sorular arasında yer alıyor. Kara listede olan kredi çekebilir mi ya da kredi kullanabilir mi sorusunun…

Ziraat Katılım ile Faizsiz Konut Kredisi

Ziraat Katılım ile Faizsiz Konut Kredisi

Faize, günaha bulaşmadan Konut Kredisi kullanıp ev sahibi olmak mümkün mü? Konut Kredisi kullanırken Faizsiz Bankacılık sistemi ile çalışan Katılım Bankaları’nı tercih ederseniz tabiki bu mümkün.. Yani Faizsiz Bankaları tercih ederek hem kredinin günah ve vebalinden kurtulmuş oluyorsunuz hem de Konut Kredisi kullanarak kira öder gibi kredi taksiti ödeyerek ev sahibi oluyorsunuz.

Ara Ödemeli Konut Finansmanı Nedir?

Ara Ödemeli Konut Finansmanı Nedir?

Hayallerinizde bir ev var ve bu eve ulaşamıyorsanız, bu durum sizi fazlasıyla üzecektir. Ancak artık bunun için endişelenmenize hiç gerek yok. Çünkü Kuveyt Türk konut alma yolunda size finansman sağlayarak, hayallerinizdeki evin sahibi olmanızı sağlıyor. Her meslekten her kişiye göre finansman sağlayan Kuveyt Türk ile çok sayıda ödeme seçeneği bulunuyor. Bankanın hazırlamış olduğu ürün paketlerinden biri mutlaka size hitap edecektir.

Hareketsiz Hesap Nedir?

Bankalar bünyesinde bulunan ve kesintisiz olarak 180 gün süre ile hiçbir hareket görmeyen hesaplara hareketsiz hesap denir. En az 180 gün süre ile işlem görmemiş bu vadesiz hesaplarınızdan hesap işletim ücreti alınmadan 30 gün önce sizlere haber verilir. Verilen bu bilgi dahilinde 30 gün içinde hesabınızı kapatma hakkına ve hesap işletim ücreti ödememe hakkına sahipsiniz.

İnternet Bankacılığı Hakkında Herşey

İnternet Bankacılığı Hakkında Herşey

İnternet bankacılığı nedir? İnternet Bankacığı nasıl kullanılır ve nasıl kullanılmalıdır? İnternette dolandırılmamak için nelere dikkat edilmeliyiz? İnternet bankacılığının avantajları nelerdir? İnternet bankacılığına nasıl kayıt olabilirim? İnternet bankacılığı ile hangi işlemleri yapabilirim? İnternet bankacılığı güvenli mi? gibi aklınızdaki pek çok soruya yanıt bulabileceğiniz aşağıdaki videoyu sizler için yayınlıyoruz…

ING Bank'tan Emlakçılara Özel Krediler

ING Bank Aslan KOBİ adı ile küçük ve orta ölçekli işletmeleri desteklemeye devam ettiğini belirten açıklamasında Aslan KOBİ kapsamında yer alan Emlakçım Paketi kapsamında emlakçılara çok özel kredi ve yatırım olanakları sunduğunu duyurdu. “Emlakçılara Tam Destek ING’den” sloganı ile duyurulan kampanya paketi kapsamında emlakçılar tüm bankacılık işlemlerinin yanı sıra finansal çözümleri için de ayrıcalıklı imkanlardan yararlanabilecekler.

Bankalar Hakkında Tarihsel Bilgiler

Sitemiz bankalar ve finans kurumları ile ilgili aklınıza gelebilecek her türlü bilgiyi sizlere sunmaya devam ediyor. Site ziyaretçilerimizden edindiğimiz bilgiler ışığında sizlere ülkemizdeki bankacılık ve bankalar ile ilgili gerekli olabilecek bazı bilgi, belge ve dokümanı aşağıda sizler için sumuyoruz. Sizler de bankalar için tatil günlerini, hafta sonunda çalışan bankaları, cumartesi günü açık banka şubelerini, tatil günlerinde açık bankaları, ülkemizde faaliyet gösteren bankaları ya da faaliyeti sona eren bankalar gibi aklınıza gelebikecek bir çok sorunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

Kara Listede Kaydı Bulunan Kişiler Kredi Kullanabilir mi ya da Kredi Kartı Alabilir mi?

Bugün sizlere daha önce kullanmış olduğu kredi veya kredi kartı ile ilgili sıkıntı yaşamış kişilerin kredi ya da kredi kartı alıp alamayacağı konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Daha önce bankalara olan kredi ya da kredi kartı borçlarını ödeyemeyen ve bu nedenle de Kara Liste kaydı bulunan kişiler kredi kullanabilir mi? Kara listede kaydı olan kişi kredi kullanabiliyorsa nasıl kullanabilir? Bu konuda aklınızda yer eden sorulara cevap bulmaya çalışacağız. Aşağıdaki videomuzu izleyerek konu hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.