2017'de Esnafa Faizsiz Kredi Müjesi Geliyor

Esnafa Faizsiz Kredi Müjdesi Geliyor

1 Ocak itibarıyla ucuz kredi yağacak. Halkbank`ın esnafa verdiği krediler için bütçeden 1.3 milyar lira faiz desteği ayrıldı. Bu bir rekor. Böylece 30 bin liralık faizsiz kredinin de musluğu açılacak.1 Ocak itibarıyla ucuz kredi yağacak.

Kredi Notunuzu Ücretsiz Öğrenin

Kredi Notunuzu Ücretsiz Öğrenin

Bedava Kredi Notu Öğrenme imkanı sağlayan Akbank bir ilke daha imza atıyor. Akbank yeni kampanyası ile herkese ücretsiz ve masrafsız Bedava Kredi Notu Öğrenme fırsatı sunuyor. Üstelik başvuru süreci yok, beklemek yok, uğraşmak yok…

Halkbank'tan Herkese Faizsiz Masrafsız Bedava Kredi

Halkbank'tan Herkese Faizsiz Masrafsız Bedava Kredi

Halkbank bomba gibi bir kredi kampanyası düzenlediğini ve kampanya kapsamında herkese Faizsiz Masrafsız Komisyonsuz Bedava Kredi kullandıracağını duyurdu. Halkbank tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre Halkbank yarından itibaren 15 gün sürecek Bedava Kredi Kampanyası kapsamında 5000 TL’ye kadar kredi kullanacaklardan faiz masraf ya da hiçbir ücret almayacak… Kullanılacak 5000 TL Kredi için yine 5000 TL 9 ay taksitle geri ödenecek ve ekstra hiçbir ücret ödenmeyecek…

Ücretsiz, Faizsiz 2500 TL Bedava Kredi

Ücretsiz, Faizsiz 2500 TL Bedava Kredi

Odeabank Bank’O Card Axess sahipleri için Şubat ayında çok özel bir Nakit Avans Kampanyası düzenledi. Odeabank Bank’O Card Axess Kredi Kartı sahipleri Şubat ve Mart ayı boyunca kredi kartları ile Ücretsiz ve Faizsiz Kredi kullanabilecekler..

99 TL'den Başlayan Taksitlerle 6.000 TL Kredi ING'de

99 TL'den Başlayan Taksitlerle 6.000 TL Kredi ING'de

ING Bank Ayda 99 TL Taksitle 6000 TL Kredi kullandırmaya devam ediyor… ING Bank’ın Artan Taksitli Kredi Kampanyası kapsamında il yıl 99 TL taksitler ödeyerek 6000 TL kredinizi anında kullanabiliyorsunuz. ING Bank ayrıca kampanya kapsamında 1000 TL de Bedava Kredi kullandırıyor ve böylece isterseniz 99 TL taksitlerle 7000 TL Kredi kullanabiliyorsunuz.

Odeabank Nakit Bedava Kredi Kampanyası

Odeabank, Vatan Bilgisayar ile yapmış olduğu işbirliği ile artık tüm elektronik ve beyaz eşya alımlarınızda sizler için çok özel krediler veriyor. Üstelik Nakit Bedava kampanyasından yararlananlar Vatan Bilgisayar’dan 100 TL de indirim kazanıyorlar… Gelin şimdi kampanyanın detaylarını inceleyelim… Kredi Kartı’na taksit sınırlaması getirilmesi sonrasında bankalar ve büyük elektronik eşya mağazaları işbirliği yaparak beyaz eşya ve elektronik harcamaları için müşterilerine uygun koşullarda kredi olanağı sunuyorlar… Böylede daha uzun vadelerle yani bir anlamda uzun taksitlerle beyaz eşya ve elektronik alımı mümkün oluyor… Odeabank’ın Nakit Bedava Kampanyası da bu kampanyalardan biri…

CardFinans'tan 1000 TL Bedava Kredi

CarfFinans ile kredi kartı pazarında daha da büyümek isteyen Finansbank Mayıs ayında yeni CardFinans sahibi olmak isteyenler için çok avantajlı bir kampanya başlattı. Finansbank Mayıs ayında CardFinans başvurusu yapan ve yeni CardFinans Kredi Kartı sahibi olan herkese 1000 TL bedava kredi kullanma imkanı veriyor.. Üstelik hiçbir masraf ve faiz ödemeden… Kullanacağınız krediyi 10 ay vade ile geriye ödüyorsunuz…

İhtiyacınız Olduğu Anda Anında Kredi – Çatpara

HSBC Bank Advantage Kredi kartı ile artık her ihtiyacınız olduğunda Anında Faizsiz Kredi kullanabilmenize olanak sağlıyor. Advantage Kart sahipleri yıl boyunca diledikleri zaman, ne zaman krediye ihtiyaçları olursa o zaman bedava 500 TL ya da 1000 TL kredilerini kullanabilecekler. Üstelik kullanmış oldukları kredi için hiçbir bedel ödemeyecek % 0 Faiz ile kredi kullanmanın avantajını yakalayacaklar.

Garanti'den Bedavalı Kredi Kampanyası

Garanti Bankası Bedavalı Kredi Kampanyası adı ile yeni bir kredi kampanyası düzenledi. Kampanya dahilinde 5000 TL kredi kullananlara 1000 TL bedava kredi kullandırılıyor. Kampanya boyunca Bedavalı Kredi kullanacaklar kullanmış oldukları kredinin yüzde 20’si kadar krediyi faizsiz ve tahsis ücretsiz olarak kullanabilecekler. Kampanya süresinde 50.000 TL’ye kadar kredi kullanabilecek olan ihtiyaç sahipleri 60 aya kadar sunulan taksit seçeneklerinden kendileri için uygun olanı seçebilecekler.

Garanti'den Bayrama Özel Bedava Kredi

Garanti Bankası bayramı erken getirdi ve “Bayram Erken Geldi” sloganı ile bayram öncesi ihtiyaçlarını kolayca ve en hesaplı yoldan çözmek için Bayrama Özel Bedava Kredi Kampanyası’nı duyurdu. Kampanya çerçevesinde minimum 2500 TL’den başlayan kredi tutarlarında üst limit 50.000 TL olarak belirlenmiş. Ve Bayrama Özel Bedava Kredi Kampanyası kapsamında kullanacağınız kredinin yüzde yirmisi için hiçbir faiz ve masraf da ödemiyorsunuz.