EnPara Şirketim ile Masraflarınızdan Kurtulun

EnPara Şirketim ile Masraflarınızdan Kurtulun

Finansbank’ın dijital banka platformu EnPara Bireysel Bankacılıktaki tecrübelerini kurumsal müşterilerine de sunabilmek için EnPara Şirketim platformunu hayata geçirdi.. EnPara Şirketim ile artık şirketler de EFT, Havale Ücreti ve Hesap İşletim Ücreti ödemeyecek, maaş ödemesinden yüksek faiz oranlarına pek çok avantaj kazanacaklar…

Süper Haber !!! İhtiyaç Kredisi Faizleri Düşüyor !!!

Süper Haber !!! İhtiyaç Kredisi Faizleri Düşüyor !!!

Konut kredisi faizlerini ağustos ayından itibaren çeşitli vadelerde yüzde 1’in altına çeken bankalar, ihtiyaç kredisi faizlerinde de 15-35 baz puanlık indirime gitti.

Kredi Kartı Borçlarımı Ödeyemiyorum, Ne Yapmalıyım?

Kredi Kartım Nasıl Ulaşır ?

Kredi kartı almak için başvuruda bulundunuz ve bütün işlemleri yaptınız. Peki, kredi kartım nasıl ulaşır? diyorsanız sisteme kayıt ettiğiniz adrese teslim edilecektir. Kurye kartlar eline geçtikten sonra sisteme yazdırılan adreslere göre dağıtıma çıkar ve kartınızı imza karşılığında şahsınıza veya sürücü belgesi, nüfus cüzdanı, pasaport, evlilik cüzdanı polis veya baro kimliği görmek şartı ile bunların dökümünü alarak adreste bulunan başka birine bırakır. Böylelikle kartınıza ulaşabilirsiniz. Kartınız elinize geçtikten sonra geçici parolayı müşteri iletişim merkezini arayarak kendi belirlediğiniz bir parola ile değiştirebilirsiniz.

Hareketsiz Hesap Nedir?

Bankalar bünyesinde bulunan ve kesintisiz olarak 180 gün süre ile hiçbir hareket görmeyen hesaplara hareketsiz hesap denir. En az 180 gün süre ile işlem görmemiş bu vadesiz hesaplarınızdan hesap işletim ücreti alınmadan 30 gün önce sizlere haber verilir. Verilen bu bilgi dahilinde 30 gün içinde hesabınızı kapatma hakkına ve hesap işletim ücreti ödememe hakkına sahipsiniz.

Türkiye Finans’tan %0 'dan Başlayan Eğitim Kredisi

Türkiye Finans’tan %0 'dan Başlayan Eğitim Kredisi

Bütçelerini denkleştirmek isteyen veliler, Eğitim Finansmanı desteği ile 36 aya kadar vade kullanırken, anlaşmalı eğitim kurumlarında dosya masrafsız olarak %0 oran avantajından da faydalanabiliyor.

Kara Listede Kaydı Bulunan Kişiler Kredi Kullanabilir mi ya da Kredi Kartı Alabilir mi?

Bugün sizlere daha önce kullanmış olduğu kredi veya kredi kartı ile ilgili sıkıntı yaşamış kişilerin kredi ya da kredi kartı alıp alamayacağı konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Daha önce bankalara olan kredi ya da kredi kartı borçlarını ödeyemeyen ve bu nedenle de Kara Liste kaydı bulunan kişiler kredi kullanabilir mi? Kara listede kaydı olan kişi kredi kullanabiliyorsa nasıl kullanabilir? Bu konuda aklınızda yer eden sorulara cevap bulmaya çalışacağız. Aşağıdaki videomuzu izleyerek konu hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Kredi Başvurunuz Reddedildi.. Peki Başka Bir Bankadan Kredi Alabilir misiniz?

Kredi Başvurunuz Reddedildi.. Peki Başka Bir Bankadan Kredi Alabilir misiniz?

Bugün sizleri ziyaretçilerimizin en çok merak ettikleri bir konu hakkında bilgilendirmeye çalışacağız. Bir çok ziyaretçimiz kredi kullanmak istediğini ancak kredi başvurularının reddedildiğini belirtiyor. Ve bu konuda sıkça sorulan soru şu; “Bir bankaya kredi başvurusunda bulundum ama başvurum reddedildi. Bu tüm bankaların kredi başvurularıma olumsuz cevap verecekleri anlamına mı geliyor? Ya da diğer bankalardan kredi kullanabilir miyim?”

Bank Asya'dan Konut Kredisi'nde Bahar Havası

. Bank Asya bireysel müşterilerine sunduğu hizmetlerle Bireysel Bankacılık alanında da adından söz ettirmeyi hedefliyor. Faizsiz Bankacılık konusunda önemli çalışmalara imza atan Bank Asya, şimdi de yeni Konut Finansmanı Kampanyası…

Tatil Kredisi Halkbank'ta Sigorta Hediyeli

Halkbank’ın yaza özel ürünü “Sigortalı Tatil Kredisi”, Ferdi Kaza Sigortası hediye ediyor. Halkbank’tan yapılan açıklamaya göre, ilk taksiti 2 ay ertelenebilen “Sigortalı Tatil Kredisi”, yüzde 1,78’lik faiz oranı ve 18…

TEB'den TURYAP Müsterilerine Konut Kredisi

TEB, TURYAP’tan ev sahibi olmak isteyenlere tüm vadelerde yüzde 1.5 faizle ve üzere 120 aya kadar vadeli konut kredisi kullandıracak. Türk Ekonomi Bankası (TEB), TURYAP ile bir işbirliği anlaşması imzaladı….