Kara Listede Olan Kişi Kredi Kartı Alabilir mi?

Kara listede olan bir kişi kredi kartı alabilir mi? sorusu bize en çok gelen sorular arasında yer alıyor. Kara listede olan kredi çekebilir mi ya da kredi kullanabilir mi sorusunun…

Kara Listede Kaydı Bulunan Kişiler Kredi Kullanabilir mi ya da Kredi Kartı Alabilir mi?

Bugün sizlere daha önce kullanmış olduğu kredi veya kredi kartı ile ilgili sıkıntı yaşamış kişilerin kredi ya da kredi kartı alıp alamayacağı konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Daha önce bankalara olan kredi ya da kredi kartı borçlarını ödeyemeyen ve bu nedenle de Kara Liste kaydı bulunan kişiler kredi kullanabilir mi? Kara listede kaydı olan kişi kredi kullanabiliyorsa nasıl kullanabilir? Bu konuda aklınızda yer eden sorulara cevap bulmaya çalışacağız. Aşağıdaki videomuzu izleyerek konu hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Kredi Başvurunuz Reddedildi.. Peki Başka Bir Bankadan Kredi Alabilir misiniz?

Kredi Başvurunuz Reddedildi.. Peki Başka Bir Bankadan Kredi Alabilir misiniz?

Bugün sizleri ziyaretçilerimizin en çok merak ettikleri bir konu hakkında bilgilendirmeye çalışacağız. Bir çok ziyaretçimiz kredi kullanmak istediğini ancak kredi başvurularının reddedildiğini belirtiyor. Ve bu konuda sıkça sorulan soru şu; “Bir bankaya kredi başvurusunda bulundum ama başvurum reddedildi. Bu tüm bankaların kredi başvurularıma olumsuz cevap verecekleri anlamına mı geliyor? Ya da diğer bankalardan kredi kullanabilir miyim?”

ING Bank Düşük Faizli Kredi Vermeye Devam Ediyor

ING Bank düşük faizle kredi kullandırdığı yılbaşı kredi kampanyasını 15 Ocak 2013 tarihine kadar uzattı. Kampanya kapsamında 20.000 Lira’ya kadar Düşük Faizli İhtiyaç kredisini 60 aya varan vade seçenekleri ile kullanabilirsiniz.

Banka Kredisi Çeşitleri Hakkında

Banka Kredisi Çeşitleri Hakkında

Öncelikle belirtmek isteriz ki siz değerli ziyaretçilerimiz bizlere sıklıkla kredi türleri ya da çeşitleri hakkında sorular yönlendiriyorlar. Ancak o kadar çok banka ve o kadar çok kredi çeşiti var ki buradan tüm kredi türlerini sizlere teker teker listelemek ya da açıklamalarını yapmak neredeyse imkansız.