Odeabank Tüm Borçlarınızı Ödüyor

Odeabank Tüm Borçlarınızı Ödüyor

Odeabank bayram öncesinde tüm kredi ya da kredi kartı borçlarınızı sizin yerinize ödüyor. Evet yanlış duymadınız.. Bu bayramda çifte bayram yapmak için önemli bir nedeniniz olacak… Odeabank Borç Ödeme Kredisi ile tüm borçlarınızı hemen ödeyip uzun vade ve düşük kredi taksitleri ile yavaş yavaş zorlanmadan taksitlerinizi ödeyebilirsiniz.

Akbank İnternet Şubesi ile Kredi Kartı Borç Ödeme

Akbank İnternet Şubesi ile Kredi Kartı Borç Ödeme

Bankaların internet şubeleri hayatımızı büyük ölçüde kolaylaştırıyor. Sizler de tüm bankaların sizler için sunmuş olduğu internet bankacılığı hizmetini kullanmaya başlayarak zamandan ve paradan büyük ölçüde tasarruf sağlayabilirsiniz. Sizler için bankaların internet şubelerinden gerekli olabilecek işlemleri nasıl gerçekleştireceğimize dair bilgilendirme yazıları paylaşmaya devam ediyoruz. Bugün sizlere Akbank İnternet Şubesi ile Kredi Kartı Borcu Ödemeyi anlatacağız…

Kredi Borcu Nasıl Yapılandırılır ?

Bir çok ziyaretçimiz bizlere “Kredi borcumu nasıl yapılandırabilirim?” sorusunu soruyor ve daha önce kullanmış oldukları kredi taksitlerini ödemekte zorlanan bu ziyaretçilerimiz ödemelerini hafifletecek ve ekonomik olarak kendilerini rahatlatacak bir yöntem olan kredi borcunu yapılandırma konusunda bizlerden ayrıntılı bilgiler talep ediyorlar… Bizler de sizleri bu konuda aydınlatacak bir video yayınlamaya karar verdik…

Odeabank Masrafsız Borç Ödeme Kredisi

Odeabank yeni kredi kampanyası olan Borç Transfer Kredi Kampanyası kapsamında diğer bankalara olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı Odeabank’a Masrafsız olarak transfer ederek borçlarınızı kolayca ödeyebilmenize olanak sağlıyor. Birden fazla bankaya kredi borcunuz varsa ya da kredi kartı borçlarınızı ödemekte zorluk çekiyorsanız Odeabank Borç Transfer Kredisi tam da size göre… Tüm borçlarınızı ödeyerek Odeabank’a transfer ediyorsunuz, 60 aya varan vadelerle de rahat rahat ödemelerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Size de Kredi mi Lazım? BankPozitif'te Krediniz Hazır !!!

BankPozitif Türkiye pazarında hızla büyümeye devam ediyor ve internet üzerinden kolay ve zahmetsizce kredi kullandırarak kredi kullanma ihtiyacı olan müşterilerin de beğenisini kazanıyor.. Bankada sıra beklemeden, evrak ve dosya kalabalığı ile uğraşmadan, kredi masrafı ödemeden ve hatta evinizden bile çıkmadan kredi kullanabilmenize olanak sağlayan BankPozitif, kredi başvurularını onayladığı müşterilerinin istedikleri bir adrese giderek imzasını müşterisinden alıyor ve aynı gün de müşterinin istediği bir banka hesabına kredisini yatırıyor.

İcra Takibin Düşmüş Kredi ya da Kredi Kartı Borcu Nasıl Öğrenilir?

Bir çok ziyaretçimiz ödeyemedikleri kredi kartlarının ya da kredilerin icra takibine düşüp düşmediği konusunda nasıl bilgi sahibi olabileceklerini sormuşlardı. Biz de bugün bu konuda bir çalışma yaparak LBT Varlık Yönetim Genel Müdürü Hilmi Güvenal’ın bu konuda bizleri bilgilendirdiği videoyu sizler için yayınlıyoruz. Videomuzu dikkatle izlediğinizde kredi ya da kredi kartlarınızın icra takibine düşüp düşmediği konusunda nasıl bilgi alabileceğiniz konusunda bilgi sahibi olacaksınız.

Kredi Borcunu Yapılandırma – Refinansman

Bankalara olan kredi borçlarınızı yeniden yapılandırabilmek konusunda siz değerli ziyaretçilerimizden fazlaca sorular geliyor bu günlerde.. Bankaların kredi faizlerini düşürmeleri ile daha önceden kullanmış olduğunuz kredileri yeniden yapılandırarabilirsiniz. Böylece yeni krediniz için yeni ve güncel faiz oranları uygulanacak, sizler de daha az faiz ödemiş olacaksınız.