Ziraat Bankası Kredi Başvurusu Sonucu ve Kredi Sorgulama

Ziraat Bankası Senet Karşılığı Kredi Veriyor

Ziraat Bankası gerçek ticari işlemleri karşılığında müşterilerinden senet alan tüm işletmelere Senet Karşılığı Kredi kullanma imkanı sunuyor. Kampanya kapsamında küçük ve orta büyüklükteki işletmeler, esnaf ve sanatkarlar müşterilerinden almış oldukları vadesi gelmemiş müşteri senetlerini Ziraat Bankası’na getirerek bu senetler karşılığında kredi kullanabiliyorlar.

KOBİ Kredileri Nelerdir? KOBİ Kredileri Hakkında …

Özellikle küçük işletme sahipleri sitemizden bizlere yazarak işyerleri için kredi kullanmak istediklerini ancak ne tür kredi kullanabilecekleri konusunda çok detaylı bilgi sahibi olmakdıklarını, bu konuda kendilerini bilgilendirmemizi rica etmişlerdi. Bizler de bu gün KOBİ’ler konusunda çalışmalar yaparak KOBİ’lerimizi ve küçük ölçekli işletmelerimizi bilgilendirmek istedik.

KOBİ'ler İçin Kredi Seçimi

KOBİ’ler bildiğimiz gibi ülkemizin son yıllarda büyüyen gücü ve ekonomimizin de lokomotifi konumundalar. KOBİ’lerin üretimleri ile ekomomimize can verdikleri konusunda hepimiz hemfikiriz. Ancak KOBİ’lerin üretimlerini devam ettirmeleri ve büyümelerini sürdürmeleri için finansal kaynaklarının güçlü olması, finans akışını çözmüş olmaları gerekiyor. Bazen ödemelerini gerçekleştirebilmek için bazen de yeni yatırımlar yapabilmek için krediye ihtiyaç duyan KOBİ’lerin İhtiyaçları için nasıl bir kredi seçmeleri gerektiği konusunda onları biraz bilgilendirmek istedik.