Burgan Bank İpotek Karşılığı Kredi Veriyor

Burgan Bank Türkiye pazarında büyümek istiyor ve yeni kredi kampanyaları ile karşımıza çıkıyor bu günlerde.. Burgan Bank’ın Finansal Destek Kredisi nakit sıkışıklığı çektiği için evini ya da ofisini satmak isteyenler için büyük bir fırsat… Burgan Bank nakit sıkışıklığınız nedeni ile evinizi, dükkanınızı ya da ofisinizi değerinden daha düşük bedellerle satmaktan kurtarıyor sizleri.. Acil olarak size lazım olan nakite ulaşmak için evinizi acele ile ve gerçek bedelinden daha düşük tutarlar ile satmak zorunda değilsiniz.

Burgan Bank Kredi ve Kredi Kartı Başvurusu

Burgan Bank Türkiye piyasasına hızlı girdi ve kredi kartı konusundaki çalışmalarını da hızlı bir şekilde tamamlayarak Bonus Card ile anlaşma sağladı. Artık sizler de Burgan Bonus Kredi Kartı, Burgan Bonus Plus Kredi Kartı, Burgan Bonus Premium ve Burgan Bonus Platinum Kredi Kartı başvurularınızı yaparak hemen Burgan Bank Kredi Kartı sahibi olabilirsiniz.

Burgan Bank İhtiyaç Kredisi, Taşıt Kredisi ve Konut Kredisi

Türk finans sektörüne yeni üyeler ve yeni bankalar katılmaya devam ediyor. Şimdi de yeni bir banka, Burgan Bank ülkemizde bankacılık faaliyetlerini yüretmeye başladı. Burgan Leasing, Burgan Yatırım ve Burgan Portföy adlı üç iştiraki bulunan Burgan Bank Türkiye, başta kurumsal, ticari, KOBİ müşterileri olmak üzere perakende müşterilerine yönelik bankacılık ürünleri ile hizmet vermeye başlamış bulunuyor.