Burgan Bank Borç Transfer Kredisi

Burgan Bank Alışveriş Kredisi ile Her Şey Taksitle

Burgan Bank artık alışverişlerinizde peşin para ile almakta zorlanabileceğiniz her şey için kredi kullandırıyor… Kredi Kartı için taksit sınırlamasının getirilmesi ile ihtiyaçları olan Beyaz Eşya, Telefon, Elektronik Ürünler, Bilgisayar, Mefruşat ve Mobilya gibi ihtiyaçlarını karşılamakta zorlananlar artık Burgan Bank Alışveriş Kredisi ile tüm hayallerine kolayca kavuşabilecekler… Burganbank’ın 36 aya varan vadelerle kredi kullandırdığı Alışveriş Kredisi’nde aylık faiz oranları ise % 0,69’dan başlıyor…

Burgan Bank İhtiyaç Kredisi Paketi

Burgan Bank İhtiyaç Kredisi Paketi dahilinde sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda tercih yapabileceği 5 farklı kredi ödeme planı seçeneği oluşturulmuş. Bu kredi seçeneklerinden sizler dilediğinizi seçebiliyor, isterseniz düşük faizi, isterseniz düşük masrafı ve isterseniz de masrafsız kredi kullanmayı tercih edebiliyorsunuz. Kampanyada en düşük faiz olan % 0,95 faizli seçeneği incelediğimizde 12 ay vadeli 10.000 Lira kredi kullandığınızda 210 TL dosya masrafı ödeyeceğiniz ve aylık taksitlerinizin de 896 TL olarak gerçekleşeceği görülüyor. Yine 36 ay vadeli 10 bin TL kredi kullandığınızda ise 210 TL dosya masrafı öderken aylık taksitleriniz 340 TL olarak gerçekleşiyor.

Burgan Bank İpotek Karşılığı Kredi Veriyor

Burgan Bank Türkiye pazarında büyümek istiyor ve yeni kredi kampanyaları ile karşımıza çıkıyor bu günlerde.. Burgan Bank’ın Finansal Destek Kredisi nakit sıkışıklığı çektiği için evini ya da ofisini satmak isteyenler için büyük bir fırsat… Burgan Bank nakit sıkışıklığınız nedeni ile evinizi, dükkanınızı ya da ofisinizi değerinden daha düşük bedellerle satmaktan kurtarıyor sizleri.. Acil olarak size lazım olan nakite ulaşmak için evinizi acele ile ve gerçek bedelinden daha düşük tutarlar ile satmak zorunda değilsiniz.

Burgan Bank İhtiyaç Kredisi, Taşıt Kredisi ve Konut Kredisi

Türk finans sektörüne yeni üyeler ve yeni bankalar katılmaya devam ediyor. Şimdi de yeni bir banka, Burgan Bank ülkemizde bankacılık faaliyetlerini yüretmeye başladı. Burgan Leasing, Burgan Yatırım ve Burgan Portföy adlı üç iştiraki bulunan Burgan Bank Türkiye, başta kurumsal, ticari, KOBİ müşterileri olmak üzere perakende müşterilerine yönelik bankacılık ürünleri ile hizmet vermeye başlamış bulunuyor.