Düşük Faizli, Evraksız, Masrafsız Krediniz Hazır

Düşük Faizli, Evraksız, Masrafsız Krediniz Hazır

Yapı Kredi Bankası Alışveriş Kredisi adı ile duyurduğu yeni kredi kampanyası kapsamında kredi kartı ile taksitlendiremediğiniz küçük tutarlı alışverişleriniz için Evraksız, Belgesiz ve Masrafsız İhtiyaç Kredisi kullandırıyor. Yapı Kredi tarafından taksit yoksa kredi var sloganı ile duyurulan kampanya kapsamında düşük faizle kredi kullanabiliyorsunuz. Üstelik sadece nüfus cüzdanınız ile… Ayrıca kredi kullanmak için gelir belgesi de gerekmiyor…

Gelir Belgesi Olmadan Taksitli Kredi

Yapı Kredi Bankası, Kredi Kartlarına taksit sınırlaması getiren yasanın hemen ardından çok özel bir kredi kampanyası hazırladığını duyurdu. Yapı Kredi Bankası Alışveriş Kredisi adı verilen yeni kredi kampanyası ile tüm alışverişleriniz için 36 aya varan vade seçenekleri ile kredi kullanabiliyorsunuz. Üstelik Gelir Belgesi olmadan ve Masrafsız olarak….

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar – 2014

Bizlere sık sık Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankaları ya da Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankaları soran ziyaretçilermize elimizden geldiğinde yarcımcı olmaya çalıştık ve sizlere kredi kampanyaları kapsamında Ev Kadınlarına da Kredi veren bankaların güncel kredi kampanyalarını duyurmaya gayret gösterdik. Bu yazımızda da sizler için Ev Hanımlarının Kredi Kullanabilecekleri kredi kampanyalarını bir ayaya toplamaya çalışacağız.