Akbank'tan Adrese Teslim Kredi Kartı

Akbank'tan Adrese Teslim Kredi Kartı

Akbank Kredi Kartları ile pek çok avantajı da bir arada sunuyor. Akbank Kredi Kartı sahipleri Kredi Kartı ile havale ve EFT yapabilme fırsatının yanında, ödeme erteleme, acil nakit ihtiyacına 9 ay taksitle anında kredi, taksit fırsatları, erteleme isteme, kredi kartı borç transferi, bol bol chip para ya da mil puan imkanlarına da sahip oluyorlar.

Akbank'tan Okul İhtiyaçları İçin Pekiyi Kredi

Akbank'tan Okul İhtiyaçları İçin Pekiyi Kredi

Akbank okulların açılması ile çocuğunun okul ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanan aileleri düşünerek tüm okul ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabileceğiniz Pekiyi Kredi Kampanyası’nı kullanıma sunduğunu açıkladı. Akbank tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre Eylül ayında eğitim ihtiyaçlarına yönelik harcamalarını Akbank’tan kredi alarak karşılaylar ayrıca 100 TL ‘de chip para kazanıyorlar…

Eğitim Harcamalarınız İçin Pekiyi Kredi

Akbank okulların açılması ile eğitim harcamaları artan aileleri rahatlatacak Pekiyi Kredi Kampanyası düzenlediğini duyurdu. Akbank tarafından yapılan açıklamaya göre çocuğunuzun tüm okul harcamaları için yararlanabileceğiniz Pekiyi Kredi üstelik sizlere de 150 TL değerinde Chip Para kazandırıyor.

Nuri ile Şef Shell'de – Yeni Axess Kredi Kartı Reklamı

Akbank’ın Yeni reklam yüzleri Nuri ile Ali’nin yanına Nuri’nin köpeği olan Şef de katıldı… Nuri ve Şef’in maceraları Axess’in yeni reklam filmlerinde devam ediyor.. Axess Kredi Kartı’nın Shell ile yapmış olduğu işbirliği ile hazırladığı yeni kampanya kapsamında 30 Mayıs – 30 Haziran tarihleri arasında yapacağınız her 50 TL ve katları alışverişlerinizde 5 TL Chip Para kazanacaksınız. Toplamda ise akaryakıt harcamalarınızda kullanabileceğiniz 20 TL ChipPara sizin…

Doktorlara Özel Krediler Akbank'ta

Akbank 14 Mart Tıp Bayramı nedeni ile Doktorlara Özel Kredi Kampanyaları düzenliyor. Mart ayı boyunca devam edecek kampanya kapsamında Doktorlara Özel İhtiyaç Kredisi ve Konut Kredisi imkanı sunuluyor. Üstelik kampanya dahilinde kredi kullanan Doktorlara Chip – Para da hediye ediliyor.