TEB Organik Tarım Kredisi

TEB Organik Tarım Kredisi

2015 Yılı Tarım ve Çiftçi Kredileri konusunda bizlerden bilgi almak isteyen ziyaretçilerimiz için güncel Tarımsal Krediler, Hayvancılık Kredileri ya da Çiftçi Kredileri konularında da bankaların güncel kredi kampanyalarını takip etmeye devam ediyoruz… Bugun TEB Bankasının Organik Tarım yapmak isteyen çiftçilerimize özel olarak hazırlamış olduğu TEB Organik Tarım Kredisi Kampanyası hakkında bilgiler vermeye çalışacağız…

Yapı Kredi'den Çiftçilerimize Cazip Faizli Krediler

Yapı Kredi Bankası kampanya kapsamında çiftçilerimize aylık % 0,99, yıllık % 11,88 faiz oranı ile kredi kullanma imkanı sunuyor. Kampanya dahilinde tüm hayvan yetiştiricileri kredi kullanabilecekler.. Büyükbaş ve küçükbaş hayvan yetiştiricileri ister süt için ister besicilik için hayvan yetiştiriciliği yapsınlar kredi kampanyasından yararlanabilecekler… Tüm bitkisel üretim yapan çiftçilerimiz de kredi kampanyasından yararlanabilirken seracılık yapan çiftçilerimize özel seracılık kredisi de kampanyada unutulmamış.. Ayrıca tarım ve besicilikle uğraşan tüm çitfçilerimiz kampanya dahilinde yatırım ya da makina ekipman kredisi de kullanabilecekler… Üstelik tüm çiftçilerimiz kampanya ile ürününe göre vade sonunda tek ödeme yapabiyor, uzun vadeli kredilerde taksitlerini kendi maddi durumlarına uygun tarihlere göre ayarlayabiliyorlar…

Ziraat Bankası Çiftçi Destek Kredileri

Ziraat Bankası çiftçilere destek vermeye devam ediyor. İçerisinde bulunduğumuz ilkbahar aylarında toprağını ekmek, yeni ürün ve mahsül ekimi yapmak için kredi ihtiyacı duyan çiftçilerimiz her türlü ihtiyaçları için Çiftçi Destek Kredisi kullanabilecekler.

Denizbank Tarımsal Yatırım Kredileri

Denizbank, çiftçilerimizin tarımsal faaliyetlerine destek sağlamak ve onların her türlü ihtiyaçlarında yanında olmak adına yeni bir kredi paketi hazırladı ve kredi paketinin adını da Tarımsal Yatırım Kredileri koydu. Denizbank’ın çiftçilere özel bu kredi paketi kapsamında çiftçilerimizin ihtiyaç duyabilecekleri her türlü kredi için bir çözüm düşünülmüş.

Denizbank'tan Hasat Vadeli Kredili Mevduat Hesabı

Denizbank’ın Hasat Vadeli Kredili Mevduat Hesabı yılda sadece bir kez yani hasat mevsiminde gelir elde eden çiftçilerimizin ekonomik durumu düşünülerek hazırlanmış. Tarımla uğraşan çiftçilerin gelirlerini elde edecekleri hasat mevsimlerinde, yılda sadece bir kez ödemeli Hasat Vadeli Kredili Mevduat Hesabı ile çiftçiler rahat bir nefes alıyorlar. Hasat Vadeli Kredili Mevduat Hesabı limitinize göre yıl boyunca hesabınızdan faturalarınızı ödeyebiliyor, ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyorsunuz. Ve biriken ödemelerinizi de hasat mevsiminde gelirinizi elde ettiğinizde yapıyorsunuz. Üstelik hesabınıza sadece kullandığınız gün kadar faiz işliyor.

Ziraat Bankası Çiftçi Destek Kredileri

Ziraat Bankası ülkemizde tarım ve ziraatin daha çok gelişmesine katkıda bulunmak amacı ile tarımsal faaliyeti bulunan tüm gerçek kişilere her türlü tarımsal ihtiyaçları için kredi veriyor. Çiftçi Destek Kredisi ile ülkemiz genelinde tarımsal faaliyetleri için, bu faaliyetlerini geliştirmek ya da daha verimli şartlarda çalışabilmek için kredi kullanacak çiftçilerimiz kredi geri ödemelerini de bütçelerine uygun seçeneklerle ödeyerek rahat bir nefes alacaklar.