Halkbank'tan Bakkallar, Bayiler ve Büfecilere Kredi

Halkbank Esnaf ve Sanatkarlara Özel olarak düzenlemiş olduğu kredi kampanyalarını sürdürüyor. Kampanya kapsamında Esnafa Özel Desteklerini Meslek Kollarına Özel Kredi Kampanyaları ile devam ettiren Halkbank, Bakkallar, Bayiler ve Büfecilere Özel Kredi Kampanyası ile bu sektörde faaliyet gösteren esnaflarımıza da peşin olarak mal alabilmenin rahatlığını sunuyor.

İş Bankası'ndan Esnaf, Tüccar ve İşletmelere Kredi

İş Bankası’nın Esnafa Destek Kredisi adı ile kullanıma sunmuş olduğu yeni kredi kampanyası kapsamında nakde ihtiyaç duyan tüccarlar, esnaflar ve tüm işletmeler 100.000 TL’ye kadar kredi kullanabilecekler. İş Bankası Esnafa Destek Kredisi Kampanyası ile esnafların kısa süreli ve düşük miktarda ihtiyaç duyacakları nakit ihtiyacına destek olarak, İş Bankası müşterilerine cazip avantajlarla kredi desteği sağlıyor..

Küçük İşletme ve Esnaflara Özel “Esnafa Destek Kredisi”

İş Bankası küçük esnafa, tüccar ve işletmelere verdiği desteği sürdüroyor. İş Bankası’nın “Esnafa Destek Kredisi” Kampanyası kapsamında tüm esnaflar, küçük ve orta ölçekli işletmeler, ticarethane sahipleri ve tüccarlar 30.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçları için ayda % 0,33’ten başlayan faiz oranları ile kredi kullanabilecekler. İş Bankası’nın Bakkal Yeni Reyon Açsın Kredisi, Marangoz Atölyeyi Büyütsün Kredisi, Kuaför Bir Koltuk Daha Alsın Kredisi, Terzi En Yeni Dikiş Makinesini Alsın Kredisi ve Pastaneci Evlere de Servis Yapsın Kredisi sloganları ile reklamlarını yapmış olduğu “Esnafa Destek Kredisi” 28 Haziran 2013 tarihine kadar geçerli olacak.

En Uygun İhtiyaç Kredisi Hangi Bankada?

  İhtiyaç Kredisi faiz oranları bankalar tarafından aşağıya çekilmeye başladı bildiğiniz gibi. En Düşük Faizle İhtiyaç Kredisi verme yarışı bankalar arasında müthiş bir rekabet başlattı. Bizler de sitemiz aracılığı ile bankaların açıkladıkları faiz indirimlerini,…

KobiGaranti'den Esnaf Destek Paketi

Kendi işinin patronu ‘Esnaf ve Sanatkarları’ mız, Garanti’den size özel yeni destek paketi artık hizmetinizde… Temel bankacılık ürün ve hizmetlerinde avantajlar sağlayan, indirimli faizle kredi kullanma imkanı sunan Esnaf Destek…