Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, yeni yıl mesajı yayınladı.

Zorlu geçen 2020 senesinin bitişiyle beraber, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, yeni yıl mesajı yayınlayarak, Türkiye için iyilik, huzur ve mutluluk temennisinde bulundu.

İYİ Parti, Genel Başkan Akşener’in katılımıyla, siyanürlü altın aramayı protesto etti

İYİ Parti Nevşehir İl Başkanlığı, Avanos İlçesindeki siyanürlü altın arama faaliyetini protesto etmek için bölgeye gitti.

NCR Türkiye’ye Yeni Genel Müdür

NCR Türkiye’nin başarılı yöneticilerinden Murat Kulaksızoğlu, uzun yıllardan beri çeşitli pozisyonlarda çalıştığı NCR Türkiye’deki görevine şirketin yeni genel müdürü olarak devam edecek.

CHP Genel Başkan Danışmanı Fatma Köse: ‘Bu tarz kararlar sadece birinin korunduğunu düşünmemize neden olacak’

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Danışmanı Fatma Köse, kadın cinayeti davalarına gizlilik kararı uygulanmasıyla ilgili yazılı bir açıklama yaparak, “gizlilik kararının alınmasına karşı çıkıyorum.

Yapı Krediden Kobilere Özel Nakit Destek Kredisi

Yapı Kredi Bankası Mevduat Faiz Oranlarını Düşürdü

Yapı Kredi Bankası Türk Lirası mevduat faiz oranlarını indirdiğini açıkladı. Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan açıklamaya göre 1-12 ay vadeli 25.000 TL’ye kadar olan mevduat faizleri yüzde 8’den yüzde 7,50’ye,…

Halkbank'tan Turizm İşletmelerine Yenileme Kredisi

  Turizm sezonunun artık yavaş yavaş kapanması ile turizm işletmeleri de bakım ve onarım çalışmalarına başlıyorlar. Turizm işletmelerindeki bu hareketliliği gören Halk Bankası da turizm işletmelerine yönelik bir kampanya hazırladı….

Döviz Kuru

  Yapancı paraların ulusal para cinsinden değeridir. Döviz Kuru sürekli değişkendir.

Döviz

  Ulusal para dışındaki tüm yabancı paralarla yine yabncı paralar cinsinden değer taşıyan menkul kıymetlerdir.

Disponibilite

  Her an kullanılmaya hazır likiditesi yüksek parayı ifade eden terimdir.

Direnç Noktası

  Direnç Noktası destek seviyesinin tam tersidir. Borsada belirli bir süreç içerisindeki yoğun fiyat artışlarının satışlarla durdurulduğu fiyat seviyelerini ifade eder.