Albaraka'dan KOBİ Destek Paketleri

Albaraka'dan KOBİ Destek Paketleri

Bankalar ve Finans Kurumları artık bankacılık işlemleri için ayrı ayrı hizmet bedeli ödemek istemeyen İşletme ve KOBİ’ler için hizmetlerini paketler halinde sunmaya başladılar. Bu toplu hizmet paketini satın alan İşletme ve KOBİ’ler ise bankalardan almış oldukları her hizmet için ayrı ayrı ücret ödemek yerine Havale, EFT, Çek Tahsilatı, Hesap İşletim Ücreti Muafiyeti, Çek Karnesi ve Hesap Cüzdanı yazdırma gibi bir çok hizmetten paketler dahilinde yararlanabiliyorlar.

Turizm Sektörü İçin "Sezona Hazırlık Kredi Kampanyası"

Ülkemizde bahar aylarının gelmesi ve sıcaklıkların yükselmesi ile Turizm sektöründe faaliyet gösteren eğlence mekanları, oteller, moteller, konaklama yerleri, turizm tesisleri, devremülkler, tatil siteleri, alışveriş merkezleri, pansiyonlar, restaurantlar, tur firmaları gibi turizm sezonunda yoğun olarak çalışan turizm sektörü yeni sezon hazırlıklarına başladı. Turistlerin yoğun olarak gelmeye başlayacakları mayıs ayı ve sonrası için en güzel şartlarda hazır olabilmek için çalışmalarına hız veren turizm sektörü en çok finansman kaynağına içinde bulunduğumuz dönemde ihtiyaç duyuyor.

Western Union Garanti Bankasi ile Isbirligi Yapti

Western Union ile Garanti Bankası yeni bir işbirliği anlaşması imzaladılar. Uluslararası para gönderme ve alma işlemleri artık çok kolay olacak. Çünkü yapılan işbirliği ile artık yurt dışından Western Union aracılığı…

Garanti Paramatiklerde Havale Donemi

Garanti Bankası, “bankasız havale” hizmetini başlattı. Banka müşterisi olsun ya da olmasın herkesin yararlanabileceği hizmetle kullanıcılar şubeye gitmeye gerek kalmadan, 7 gün 24 saat Garanti Paramatiklerden istedikleri kişiye para gönderebilecek….