3 Ay Taksit Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Şekerbank'ta

3 Ay Taksit Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Şekerbank'ta

Şekerbank harika bir kredi kampanyası ile yeniden sayfamızdaki yerini aldı… Şekerbank Kamu Çalışanlarına Özel olarak hazırlamış olduğu yeni kredi kampanyası kapsamında 3 Ay Taksit Ertelemeli İhtiyaç Kredisi kullanma fırsatı sunuyor… Kampanyadan yararlanmak isteyen tüm kamu çalışanları ve devlet memurları 01 Haziran 2014 tarihine kadar Şekerbank’a başvurabilirler.

Finansbank Kamu Kredisi Kampanyası

Finansbank; “Finansbank’ta Kamulular Çok Değerli” sloganı ile hazırlamış olduğu yeni Kamu Kredisi Kampanyası kapsamında ayda % 0,99 ‘dan başlayan faiz oranları ve 60 aya kadar taksit seçenekleri ile kredi kullandırıyor. Sabit 99 TL dosya masrafı ödeyerek 50000 TL’ye kadar İhtiyaç Kredisi kullanabileceğiniz Finansbank Kamu Kredisi Kampanyası kapsamında Konut Kredisi de kullanabiliyorsunuz. Kampanya çerçevesinde Konut Kredisi kullanmak isteyen Kamulular özel dosya masrafı, ipotek ücreti ve ekspertiz ücretinde de %25 indirim imkanından yararlanıyorlar…

Citibank'tan Kamu Çalışanlarına 20 Bin Lira'ya Kadar Kredi

Citibank kamu çalışanlarına özel olarak düzenlemiş olduğu yeni kredi kampanyası kapsamında tüm kamu personellerine 20.000 TL’ye kadar kredi kullanma imkanı sunuyor. “İhtiyaçlarınızı ertelemeyin, hayatınızı yenileyin” sloganı ile yenilenen kredi kampanyalarını duyuran Citibank, kamu çalışanlarına özel olarak sunduğu kredi seçeneklerinde de kredinizi kapınıza kadar getiriyor.