Burgan Bank'tan 5000 TL Tanışma Kredisi

Kredisi Çıkmayanlara Kredi Çıkarılır !! Kredi Takibi !!

Editörlerimize bir çok ziyaretçimiz Kredi takibi yapılır mı? Kredisi Çıkmayanlara Kredi Kullandırılır mı? Herkese, Her Keseye Kredi Verilir mi? gibi sorular soruyorlar. İnternet üzerinde de; Kredi Sicilim Düşük Olduğu İçin…

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

Kredi Kartı Borçlarınızdan Kurtulun !!!

Vakıfbank “Kredi Kartı Borç Transferi Kredisi” Kampanyası kapsamında tüm bankaların tüm kredi kartlarına olan kredi kartı borçlarınızı transfer ediyor. Vakıfbank tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre hangi banka kredi kartına ait olursa olsun, kaç adet kredi kartınız olursa olsun toplam 20.000 TL’ye kadar tüm kredi kartı borçlarınız “Kredi Kartı Borç Transferi Kredisi” ile kapatılarak 18 aya varan vade seçenekleri ile maddi olarak rahatlamanız sağlanıyor. Böylece dolmuş kredi kartı limitlerinizi boşaltıyor ve düşük tutarlı ödemeler yaparak her ay kredi kartına faiz ödemekten kurtuluyorsunuz.

Vakıfbank Kredi Kartı Borç Transferi

Vakıfbank, kredi kartı borçlarını ödemekte zorluk çekenler için Kredi Kartı Borç Transferi Kredisi sunuıyor. Kredi kartı borçlarını ödeyemediği için kredi kartına yüksek gecikme faizleri ödeyenler için çok önemli bir fırsat olan Kredi Kartı Borç Transferi Kredisi kapsamında kullanacağınız kredi ile kredi kartı borçlarınızı kapatarak kredinizi 18 aya varan vade seçenekleri ile geri ödüyorsunuz.