İhtiyaç Anında Nuvo Masrafsız Kredi

İhtiyaç Anında Nuvo Masrafsız Kredi

Yapı Kredi Bankası Nuvo adını verdiği dijital banka platformu ile internet üzerinden her türlü bankacılık hizmetini vermeyi sürdürüyor. Şubesiz olarak sağlanan dijital bankacılıkta banka şubeleri ve personel giderleri çok fazla olmadığı için kredi masrafları da olmuyor ve faiz oranları da daha düşük düzeyde oluyor. Bu bağlamda Yapı Kredi Nuvo’da “İhtiyaç Anında şubesiz ve masrafsız kredin düşük faiz oranı ile Nuvo’da” sloganı ile Masrafsız İhtiyaç Kredisi kullandırmaya devam ediyor.

Garanti Bankası Günde 4 TL Taksitle 3000 TL Kredi Kullandırıyor

Garanti Bankası Günde 4 TL Taksitle 3000 TL Kredi Kullandırıyor

Garanti Bankası yeni kredi kampanyası ile Günde 4 TL Taksitle 3000 TL Kredi kullandıracağını duyurdu. Garanti Bankası tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre Garanti Bankası müşterisi olun ya da olmayın internet üzerinden yapacağınız kredi başvurularının sonuçları sadece 5 dakikada cebinize geliyor ve anında kredinizi kullanabiliyorsunuz…

Denizbank'tan Kamu Çalışanlarına Özel Kredi

Denizbank'tan Kamu Çalışanlarına Özel Kredi

Denizbank tüm kamu çalışanlarının yararlanabileceği ve 36 aya varan vadelerle kredi kullanabileceği bir kredi kampanyası hazırladığını duyurdu. Tüm devlet memurları ve kamu çalışanlarının ev tadilatından beyaz eşya yenilemeye, sağlık harcamalarından eğitim harcamalarına, tatil masraflarından borç ödemeye kadar her türlü ihtiyaçları için 36 aya varan vadelerle kredi kullanabileceği Denizbank Kamu Çalışanlarına Özel Kredi Kampanyası kapsamında avantajlı faiz oranları da sunuluyor.

Kredi Başvurunuz Reddedildi.. Peki Başka Bir Bankadan Kredi Alabilir misiniz?

Kredi Çeksem Ne Kadar Faiz Öderim?

Ziyaretçilerimiz bizlere genelde 10.000 TL kredi çeksem ne kadar faiz öderim? Ya da 50 milyar kredi çeksem faizi ile birlikte toplam ne kadar öderim? gibi genel sorular sorarak cevaplandırmamızı istemekteler… Bizler de size elimizden geldiğince yardımcı olmaya ve sorularınızı cevaplamaya çalışıyoruz. Ancak sorulan bu sorular kredinin kullanılacağı banka, yararlanılacak kredi kampanyası, kampanyadaki faiz oranları ve kredi masrafları gibi değişkenlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bu nedenle de bu yazımızda sizlere kredi faizi hesaplama konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Odeabank 760 TL Taksitle Ev Sahibi Yapıyor

Odeabank yeni kullanıma sunmuş olduğu ve “Evdeki Hesap Odeabank’a Uyar” sloganı ile bizlere duyurduğu yeni Konut Kredisi Kampanyası kapsamında ayda 760 TL’den başlayan taksitlerle herkesi ev sahibi yapacağını belirtiyor. Odeabank’ın Yeni Konut Kredisi Kampanyası’nda aylık % 1,12’den başlayan faiz oranları ile 120 aya kadar Konut Kredisi kullanabiliyorsunuz. Üstelik Kolay Kredi Başvurusu imkanı ile…

TEB'den Diş Hekimleri ve Doktorlara Özel Kredi

TEB 14 Mart Tıp Bayramı nedeni ile nakite ihtiyaç duyan tüm doktor ve diş hekimlerine özel yeni bir kredi kampanyası hazırladığını duyurdu. TEB’in “Tıp Bayramı’na Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası” kapsamında tüm doktor ve diş hekimlerine çok uygun faiz oranları ile kredi kullandıracağını duyurmuş olduğu kredi kampanyası kapsamında 36 aya kadar vade seçeneği sunuluyor.

Odeabank'tan Günde 4 TL'den Başlayan Taksitlerle Evraksız Belgesiz Kredi

Odeabank ayda % 0,99 ‘dan başlayan faiz oranları ile Günde 4 TL’den başlayan taksitlerle İhtiyaç Kredisi kullandırmaya devam ediyor. Odeabank’ın “İhtiyaç Anında Odeabank’ta Nakit Hazır” sloganı ile reklamlarını sürdürdüğü Odeabank Nakit Hazır Kredi Kampanyası ayrıca sadece Nüfus Cüzdanı beyanı ile kolay kredi kullanımı imkanı sunuyor. Maksimum 36 aya kadar vade seçeneklerinin bulunduğu Nakit Hazır Kredi Kampanyasında Dosya Masrafı da 150 TL olarak belirlenmiş…

Vakıfbank Bahar Kredisi ile Bahara Merhaba !!!

Artık ilkbahar mevsimine yaklaştığımız bu günlerde Vakıfbank, “Vakıfbank’tan Baharı Tüm Renkleriyle Yaşama Kredisi” sloganı ile Bahar Kredisi Kampanyası’nı kullanıma sunduğunu duyurdu. Vakıfbank tarafından yapılan yazılı açıklamada “Uygun Faiz Oranları ve Vade Seçenekleriyle Halden Anlayan Bahar Kredisi Vakıfbank’ta” spotu ile sunulan Vakıfbank Bahar Kredisi Kampanyası kapsamında 36 aya kadar vade seçenekleri ile 50.000 TL’ye kadar İhtiyaç Kredisi kullanabiliyorsunuz.

Akbank Konut Kredisi Mart Kampanyası

Akbank Mart Ayına Özel Yeni Kredi Kampanyası kapsamında ayda 749 TL’den başlayan taksitlerle Konut Kredisi kullandırıyor. Akbank’ın uygun ödeme koşulları ve size özel ödeme planları sunmuş olduğu Mart Ayı Konut Kredisi Kampanyası Mart ayı sonuna kadar devam edecek. Kampanya kapsamında ayda % 1,09 faiz oranı ile Konut Kredisi kullanabiliyorsunuz.

50.000 TL'ye Kadar Alabileceğiniz En Kolay Kredi

50.000 TL'ye Kadar Alabileceğiniz En Kolay Kredi

BankPozitif’ten Krediye İhtiyaç duyan herkese güzel bir haber geldi… BankPozitif Kredi Kampanyası ile En Kolay Kredi’nizi kullanmanın keyfine varacak, masraf ödemeden, banka şubesine gitmeden, sıra bekleme derdi olmadan, sigorta gerekmeden, evraklarla uğraşmadan ve kefil gerekmeden 50.000 Lira’ya kadar kredi kullanabiliyorsunuz. Üstelik çok hızlı ve pratik bir şekilde… Tek yapmanız gereken aşağıdaki kredi başvuru formunu doldurmak… İşlem bu kadar kolay…