Kişisel Kredi Notu Öğrenme

Kişisel Kredi Notu Öğrenme

Kişisel Kredi Notu Öğrenme konusunda bir çok yöntem kullanılmaktadır. Kişisel Kredi Notu bankalar ile yapılan işlemlerde çekilen kredilerin zamanında ödenmiş olması sebebiyle kredi notu artmakta veya azalmaktadır. Bankaya kredi başvuru esnasında bankalar bulundurdukları merkezi sistem üzerinden kredi notunu görmektedir. Herkesin kredi notu kişiseldir.

Kredi Notunuzu Ücretsiz Öğrenin

Kredi Notunuzu Ücretsiz Öğrenin

Bedava Kredi Notu Öğrenme imkanı sağlayan Akbank bir ilke daha imza atıyor. Akbank yeni kampanyası ile herkese ücretsiz ve masrafsız Bedava Kredi Notu Öğrenme fırsatı sunuyor. Üstelik başvuru süreci yok, beklemek yok, uğraşmak yok…

Findeks Kredi Notu Nasıl Öğrenilir?

Findex Kredi Notu Sorgula

Findeks Kredi Notu Kredi Kayıt Bürosu tarafından hayata geçirilen yeni bir sistem… Pek çok kullanıcımızın Findex Kredi Notu olarak da ifade ettiği bu sistem ülkemizde artık kredi notunun yeni adı… Yani artık kredi kullanırken, kredi kartı alırken bankalar ya da finans kuruluşları bu sistem aracılığı ile sizin finansal durumunuzu değerlendirecekler… Dolayısı ile kredi kullanmak için Findex Kredi Notu’muzu yüksek seviyelerde tutmaya gayret göstermeliyiz…

Ne Kadar Kredi Kullanabileceğinizi Anında Öğrenin !!!

Ne Kadar Kredi Kullanabileceğinizi Anında Öğrenin !!!

Acil Kredi mi Lazım? Yada nakit sıkıntınızdan kurtularak maddi olarak rahatlamak mı istiyorsunuz? Akbank yeni sunmuş olduğu bir hizmeti ile sizlere bir tıkla Akbank’tan ne kadar kredi kullanabileceğinizi bildiriyor… Akbank’ın ne kadar kredi alabileceğinizi anında öğrenin sloganı ile duyurduğu yeni hizmeti ile Akbank’ta ne kadar kredinizin bulunduğunu yani istemeniz halinde ne kadar kredi kullanabileceğinizi anında öğrenebiliyorsunuz.

Kredi Puanı ya da Kredi Notu Nasıl Yükseltilir?

Bir önceki yazımızda siz değerli ziyaretçilerimize Kredi Puanını nasıl yükseltebileceğimiz konusunda bilgiler vereceğimizi duyurmuştuk. Bir çok ziyaretçimiz Kredi Notu ya da Kredi Skoru hakkında detaylı bilgiler talep ediyorlar ve bizlere bu konuda oldukça fazla soru soruyorlar. Bizler de elimizden geldiğinde sizlere yardımcı olacak detaylı bilgiler vermeye çalışacağız.
.
Kredi Puanı ya da Kredi Notu Nasıl Yükseltilir?

Kredi Skoru Öğrenme ve Kredi Puanı Sorgulama

Kredi Risk Raporu, Kredi Skoru, Kredi Notu ya da Kredi Puanı olarak isimlendirdiğimiz ve bankalardan kullanmış olduğumuz kredilerin, kredili hesaplarımızın ya da kredi kartlarımızın risk durumlarını içeren raporlarımız ya da kredi puanlarımız hepimizin ilgisini çekmiştir. Yakın bir zamana kadar bireysel olarak öğrenmemizin çok zor olduğu bu risk analizlerine artık hepimiz kolayca ulaşabiliyoruz. Sizler de kredi skoru ya da kredi puanı olarak adlandırdığımız bu risk bilgilerine kolayca ulaşabilir ve kredi kullanabilme ihtimalinizi kendiniz de değerlendirebilirsiniz.