Cayma Hakkı Nedir?

Cayma Hakkı Nedir?

Satın almak istediğiniz konut, taşıt, iş yeri, arsa gibi durumlarda kimi zaman birikimler yeterli olmamaktadır. Bu noktada bankalar en büyük yardımcınız olmaktadırlar. Sizler için hazırladıkları ödeme planları ile sizlere kredi sağlayarak, dilediğiniz konut, taşıt, iş yeri veya arsaya sahip olmanıza imkân tanımaktadırlar. Ülkemizde özellikle son yıllarda konut kredileri insanlar tarafından sıkça tercih edilmektedir.

Tekstilbank’tan Yeni Yıla Merhaba Kredisi - 2015

Tekstilbank’tan Yeni Yıla Merhaba Kredisi – 2015

2015 Yılbaşı Kredi Kampanyaları şimdiden birbiri ardına açıklanmaya başladı… Nakite ihtiyaç duyanlar için kredi kullanmanın mevsimi geldi… 2015’e girerken hayallerinizi ertelemeyin, yeni yıla yeni hayallerle girin… Tekstilbank Yeniyıl Kredisi Kapsamında 25.000 Lira’ya kadar Yeni Yıl Kredisi kullanarak 2015’e borç ve sıkıntılarınızdan uzak merhaba deyin…

BankPozitif İpotekli Kredi Kampanyası

Mortgage Finansmanı İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Günümüzde bankaların hedef kitlelerine ulaşabilmek için birbirleri ile yarıştıkları gerçeği söz konusudur. Bu durumda bankalar en iyi hizmetleri sağlayabilmek için vade sayılarını arttırmakta, faiz oranlarını düşürmektedir. Bir bankanın hizmetinden yararlanmadan önce çok kısa analizler yaparak en doğru bankayı tercih edebilmemiz mümkün olmaktadır. Alınacak kredilerin uzun vadede ödeme miktarları önemli değişikliklere sebebiyet verebilecektir. O sebeple en düşük faiz oranına sahip olan bankayı tercih etmemiz faydamız olacaktır.

İş Kurmak İçin Kredi Kullanımı ve Başvurusu?

Gelir Belgesiz Kredi Almanın Yolları

Gelir Belgesiz Kredi Almak isteyen bir çok ziyaretçimiz bizlere Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar’ı sormaktalar… Öncelikle belirtmek isteriz ki Gelir Belgesiz Kredi konusunda bu ibarenin farklı anlaşılması nedeni ile 2 farklı anlam çıkıyor… Bunlardan biri SSK’lı ya da Bağkur’lu çalışan ve resmi belgelenebilir bir geliri olup da evrak toplamak ya da hazırlamakla uğraşmak istemeyenlerin kullanmak istedikleri Evraksız Kredi… Yani bu kredi seçeneğinde hiçbir belge gerekmeksizin sadece nüfus cüzdanınız ile kredi kullanabiliyorsunuz… Bir diğeri ise resmi bir geliri olmayan, SSK veya Bağkur kaydı bulunmayan ve gelirini belgelendiremeyenlerin kullanmak istedileri kredi türü… Buna da Gelir Belgesiz Kredi diyebiliriz…

Yapı Kredi Bankası Kredi Başvurusu

Yapı Kredi Bankası ülkemizdeki köklü bankalardan ve zaman zaman düzenlemiş olduğu cazip kredi kampanyaları ile hepimizin dikkatini çekmiştir. Yapı Kredi Bankası Günde 2 TL’ye 5000 TL Kredi, Günde 6 TL’ye 5000 TL Kredi, Günde 10 TL’ye 9000 TL Kredi, Günde 6 TL’ya 6000 TL Kredi, Günde 7 TL’ye 7000 TL Kredi, Günde 5 TL’ye 5000 TL Kredi, Günde 6 TL’ye 6000 TL Kredi gibi sloganlarla Günde 2 Lira’dan başlayan taksitlerle Süper Kredi kullanma imkanı sunuyor. Bizler de sizler için Yapı Kredi Süper Kredi Kampanyası’na nasıl başvuracağınız konusunda bilgilendirmeler hazırladık…

Tekstilbank'tan 40.000 TL'ye Kadar Kolay Kredi

Tekstilbank yeni kredi kampanyası olan Kolay Kredi Kampanyası kapsamında acil kredi ihtiyacı olan bireylere 40.000 Lira’ya kadar kredi kullandıracağını duyurdu. Tekstilbank tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre kampanya dahilinde aylık % 1,21 ‘den başlayan faiz oranları ile ve 36 aya varan vadelerle Kırk Bin Lira’ya kadar kredi kullanabiliyorsunuz.

Bankalara Nasıl Kredi Başvurusunda Bulunulur?

Sitemizdeki bir çok ziyaretçimiz kredi başvuruları için bizden yardım istemekteler. Bizler de kendilerine gereken yardımı yapmaya çalışıyoruz ancak bu bütün ziyaretçilerimize yardımcı olabildiğimiz anlamını taşımıyor elbette. Bu nedenle bugün sizlere bankalara kredi başvurusunda bulunurken dikkat etmemiz gereken hususlar ve kredi başvurularını nasıl yapabileceğimiz konusunda yardımcı olmaya çalışacağız.

Yeni İş Kurarken Hangi Tür Kredi İçin Başvuru Yapmak Daha Avantajlı?

Yeni İş Kurarken Hangi Tür Kredi İçin Başvuru Yapmak Daha Avantajlı?

Yeni iş kurmak ve kendine ait bir işyeri açabilmek bir çok insanın hayalidir. Ancak elbette finansal yetersizliklerimiz nedeni ile hayalimizdeki işi kurmayı hep erteleriz. İşte hayallerindeki işi kurmak için ekonomik imkanları yeterli olmayanlar için kredi ip uçları… Sizler de hayalinizdeki işinize ve işyerinize kavuşmak istiyorsanız lütfen aşağıdaki videomuzu izleyin.