Bakan'dan Büyük Müjde !!! Kredi Faizleri Silinecek !!!

Bakan'dan Büyük Müjde !!! Kredi Faizleri Silinecek !!!

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, esnafın kredi borçlarının yeniden yapılandırılacağını belirterek, kooperatif ortağı esnaf ve sanatkarların 786 milyon lirayı bulan anapara borçlarının yeniden yapılandırılmasının mümkün olacağını söyledi.

72 Ay Taksitle Kredi ve Kredi Kartı Yapılandırma Nasıl Olacak?

72 Ay Taksitle Kredi ve Kredi Kartı Yapılandırma Nasıl Olacak?

Bankaların daha önce kullanılan ancak ödemelerinde zorlanılan kredi ve kredi kartı borçlarını 72 aya varan vadelerle yeniden yapılandırılacağı duyuruldu. Ancak vatandaş 72 Ay Vadeli Kredi Borç Yapılandırması Nasıl Yapılacak? Kredi Kartı Borçlarımı Nasıl 72 Aya Kadar Taksitlendirebilirim? Kredi Borç Yapılandırması Nasıl Yapılabilir? Hangi Bankalar 72 Ay Vadeli Yapılandırma Yapıyor? gibi pek çok soru ile bizlere mesajlar yazıyor.

Tüketici Kredisi Vadeleri Uzadı.. Artık 48 Ay...

Tüketici Kredisi Vadeleri Uzadı.. Artık 48 Ay…

Hükümet yetkilileri piyasaları canlandırmak için bir dizi yeni düzenlemeyi hayata geçiriyor.. Bundan böyle 48 Ay Taksitle İhtiyaç Kredisi kullanabilecek, kredi kartlarına 12 ay taksit yapabileceksiniz.. Konut Kredisi’nde de önemli değişiklikler yapıldı.. Tüm bu yenilikler hakkında Başbakan Binali Yıldırım’ın ;

Kredi Başvurunuz Reddedildi.. Peki Başka Bir Bankadan Kredi Alabilir misiniz?

Kredi Vadesi Nasıl Uzatılır?

Daha önce kullanmış olduğunuz Konut Kredisi ya da İhtiyaç Kredisi taksitlerinizi ödemekte güçlük mü çekiyorsunuz? O halde kredinizin vadesini uzatarak kredi taksitlerini azaltmak tam da size göre bir çözüm yolu olabilir.. Önceden kullanılmış bir kredinin vadesi uzatılır mı? Kredi Vadesi uzatma işlemi nasıl yapılır? Kredi taksitlerimi nasıl düşürürüm? sorularınızın cevaplarını şimdi sizler için vermeye çalışalım…

Kredi Refinansmanı / Yeniden Yapılandırma Nasıl Yapılır?

Kredi Refinansmanı / Yeniden Yapılandırma Nasıl Yapılır?

Daha önce kullandığımız kredileri kredi faizlerinin düşmesi halinde yeniden yapılandırabiliriz. Refinansman yani Kredi Yeniden Yapılandırma adını vermiş olduğumuz bu yöntem genel olarak uzun vadeli olarak kullanılan Konut Kredisi’nde kullanılıyor. Peki hangi durumlarda kredimizi yeniden yapılandırabiliyoruz? Kredi yeniden yapılandırma nasıl yapılır? Krediyi yeniden yapılandırma şartları nelerdir?

Kredi Borcunu Yapılandırma – Refinansman

Bankalara olan kredi borçlarınızı yeniden yapılandırabilmek konusunda siz değerli ziyaretçilerimizden fazlaca sorular geliyor bu günlerde.. Bankaların kredi faizlerini düşürmeleri ile daha önceden kullanmış olduğunuz kredileri yeniden yapılandırarabilirsiniz. Böylece yeni krediniz için yeni ve güncel faiz oranları uygulanacak, sizler de daha az faiz ödemiş olacaksınız.