Dev banka ‘Fayda gördüğü’ için 46 Milyon Liralık kredi alacağını borçlunun davalı olduğu kişiye sattı!

Bir dönem Samsunspor Başkanlığı yapan, vergi rekortmeni Kazım Gürol Yılmaz, film gibi bir operasyonla milyonlarca lira kaybetti.

Garanti BBVA Konut Kredisi Taksitlerini Ödüyor

Garanti BBVA Konut Kredisi Taksitlerini Ödüyor

Garanti BBVA konut kredisi taksitlerini ödüyor.. Garanti BBVA konut kredisinde yeni bir kampanyayı hayata geçiriyor ve müşterilerin son 2 …

Esnafın Kredisi İster Cep'ten İster Web'den

Esnafın Kredisi İster Cep'ten İster Web'den

Yapı Kredi Bankası KOBİ Kredi Şimdi Kampanyası ile maksimum 18 aya kadar vade ile 40.000 TL’ye kadar Ön Onaylı Ticari Taksitli Kredi kullanılabiliyor.

Kredi Kartı Ödemesi Hesabımdan Çekilir Mi?

Kredi Kartım Çalındı/Kayboldu Ne Yapmalıyım?

Kredi kartları nakit taşıma zorunluluğundan kurtulmak, kaybetme ya da çalınma ihtimalini ortadan kaldırmak için kullanılan manyetik kartlardır. Kredi kartları ile akla gelebilecek her ödeme yapılabilir. Her ne kadar nakit paranın düşürülme ve çalınma ihtimali varsa kredi kartı için de aynı risk geçerlidir. Kredi kartları ince kartlar oldukları için onları kaybetmek zor bir iş değildir. Kayıp kredi kartı da tehlikeli sonuçlara neden olabilir.

Kredi Taksit Hesaplama - İş Bankası

İş Bankası'ndan 353 TL Taksitle 10000 TL Kredi

İş Bankası Haziran ayında da ihtiyaç sahiplerine uygun koşullarla kredi kullandırmaya devam ediyor… Haziran ayı itibari ile İhtiyaç Kredisi faiz oranını % 1,20’den % 1,13’e çeken İş Bankası 353 TL Taksitle 10.000 TL Kredi kullandırıyor.

Odeabank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme ve Başvuru Takibi

Odeabank Kredi Başvurularınızın sonucunu en kolay ve hızlı yoldan öğrenebilmenizi sağlayabilmek amacı ile sizlere bu yazımızı hazırladık.. Odeabank Kredi Başvurusu’nda bulunan ziyaretçilerimiz hemem başvurularının değerlendirilerek başvuru sonucuna en hızlı şekilde ulaşmak istiyorlar. Bizler de sizler için hazırlamış olduğunuz Kredi Başvuru Sonucu yazılarımızda sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz.

Kredi Borcu Nasıl Yapılandırılır ?

Bir çok ziyaretçimiz bizlere “Kredi borcumu nasıl yapılandırabilirim?” sorusunu soruyor ve daha önce kullanmış oldukları kredi taksitlerini ödemekte zorlanan bu ziyaretçilerimiz ödemelerini hafifletecek ve ekonomik olarak kendilerini rahatlatacak bir yöntem olan kredi borcunu yapılandırma konusunda bizlerden ayrıntılı bilgiler talep ediyorlar… Bizler de sizleri bu konuda aydınlatacak bir video yayınlamaya karar verdik…

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar – 2014

Bizlere sık sık Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankaları ya da Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankaları soran ziyaretçilermize elimizden geldiğinde yarcımcı olmaya çalıştık ve sizlere kredi kampanyaları kapsamında Ev Kadınlarına da Kredi veren bankaların güncel kredi kampanyalarını duyurmaya gayret gösterdik. Bu yazımızda da sizler için Ev Hanımlarının Kredi Kullanabilecekleri kredi kampanyalarını bir ayaya toplamaya çalışacağız.

İhtiyaç Kredisinde Sonbahara Özel Faizler Akbank'ta

Akbank Sonbahara Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyasında ihtiyaç sahipleri için oldukça büyük kolaylıklar sağlayarak kredi kampanyaları arasında öne çıkmayı başardı. Akbank’ın Sonbahar Kredisi Kampanyası kapsamında kullanacağınız kredinin geri ödemelerini 3 ay erteleyerek 2014 Ocak ayından başlatabiliyorsunuz. Ayrıca kampanya kapsamında her türlü ihtiyacınız için 75.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullandıran Akbank, kampanyanın faiz oranını aylık % 1,09 olarak belirlemiş.

Turizm Sektörü İçin "Sezona Hazırlık Kredi Kampanyası"

Ülkemizde bahar aylarının gelmesi ve sıcaklıkların yükselmesi ile Turizm sektöründe faaliyet gösteren eğlence mekanları, oteller, moteller, konaklama yerleri, turizm tesisleri, devremülkler, tatil siteleri, alışveriş merkezleri, pansiyonlar, restaurantlar, tur firmaları gibi turizm sezonunda yoğun olarak çalışan turizm sektörü yeni sezon hazırlıklarına başladı. Turistlerin yoğun olarak gelmeye başlayacakları mayıs ayı ve sonrası için en güzel şartlarda hazır olabilmek için çalışmalarına hız veren turizm sektörü en çok finansman kaynağına içinde bulunduğumuz dönemde ihtiyaç duyuyor.

Deha Nakliyat