KOBİ'lerin Kredisi Garanti'den

KOBİ'lerin Kredisi Garanti'den

Garanti Bankası KOBİ’lerin Kredisi Garanti’den sloganı ile bu yaz KOBİ’lere uygun koşullarla kredi kullandıracağını duyurdu. Garanti Bankası’nın 31 Temmuz 2015 tarihine kadar devam edecek KOBİ Kredisi Kampanyası ile 36 aya kadar vade ile kredi kullanmak mümkün…

ING Bank'tan Emlakçılara Özel Krediler

ING Bank Aslan KOBİ adı ile küçük ve orta ölçekli işletmeleri desteklemeye devam ettiğini belirten açıklamasında Aslan KOBİ kapsamında yer alan Emlakçım Paketi kapsamında emlakçılara çok özel kredi ve yatırım olanakları sunduğunu duyurdu. “Emlakçılara Tam Destek ING’den” sloganı ile duyurulan kampanya paketi kapsamında emlakçılar tüm bankacılık işlemlerinin yanı sıra finansal çözümleri için de ayrıcalıklı imkanlardan yararlanabilecekler.

Küçük İşletme ve Esnaflara Özel “Esnafa Destek Kredisi”

İş Bankası küçük esnafa, tüccar ve işletmelere verdiği desteği sürdüroyor. İş Bankası’nın “Esnafa Destek Kredisi” Kampanyası kapsamında tüm esnaflar, küçük ve orta ölçekli işletmeler, ticarethane sahipleri ve tüccarlar 30.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçları için ayda % 0,33’ten başlayan faiz oranları ile kredi kullanabilecekler. İş Bankası’nın Bakkal Yeni Reyon Açsın Kredisi, Marangoz Atölyeyi Büyütsün Kredisi, Kuaför Bir Koltuk Daha Alsın Kredisi, Terzi En Yeni Dikiş Makinesini Alsın Kredisi ve Pastaneci Evlere de Servis Yapsın Kredisi sloganları ile reklamlarını yapmış olduğu “Esnafa Destek Kredisi” 28 Haziran 2013 tarihine kadar geçerli olacak.

KOBİ Kredileri Nelerdir? KOBİ Kredileri Hakkında …

Özellikle küçük işletme sahipleri sitemizden bizlere yazarak işyerleri için kredi kullanmak istediklerini ancak ne tür kredi kullanabilecekleri konusunda çok detaylı bilgi sahibi olmakdıklarını, bu konuda kendilerini bilgilendirmemizi rica etmişlerdi. Bizler de bu gün KOBİ’ler konusunda çalışmalar yaparak KOBİ’lerimizi ve küçük ölçekli işletmelerimizi bilgilendirmek istedik.

KOBİ'ler İçin Kredi Seçimi

KOBİ’ler bildiğimiz gibi ülkemizin son yıllarda büyüyen gücü ve ekonomimizin de lokomotifi konumundalar. KOBİ’lerin üretimleri ile ekomomimize can verdikleri konusunda hepimiz hemfikiriz. Ancak KOBİ’lerin üretimlerini devam ettirmeleri ve büyümelerini sürdürmeleri için finansal kaynaklarının güçlü olması, finans akışını çözmüş olmaları gerekiyor. Bazen ödemelerini gerçekleştirebilmek için bazen de yeni yatırımlar yapabilmek için krediye ihtiyaç duyan KOBİ’lerin İhtiyaçları için nasıl bir kredi seçmeleri gerektiği konusunda onları biraz bilgilendirmek istedik.