Halkbank'tan Bayram Ettiren Bayram Kredisi

Halkbank'tan Bayram Ettiren Bayram Kredisi

Halkbank Bayram Kredisi bu yıl “Bayram Ettiren Kredi” sloganı ile ihtiyaç sahiplerini mutlu etmeye devam edecek.. Bayram Kredisi Kampanyası kapsamında Günde 12 TL taksitle 10.000 TL Kredi kullandıracak olan Halkbank, Masrafsız Bayram Kredisi kullandırması ve düşük faiz oranı gibi pek çok önemli avantajı ile de dikkat çekiyor.

Denizbank Bayram Kredisi - 2016

Denizbank Bayram Kredisi – 2016

Denizbank bu yıl kurban bayramında da kredi kullanmak isteyenlere zorlanmadan kredi kullanabilecekleri özel bir kredi kampanyası hazırladığını duyurdu. Denizbank tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre Bayram Kredisi Kampanyası’nda aylık kredi faiz oranları % 0,99 ‘dan başlarken maksimum 55.000 TL’ye kadar Bayram Kredisi kullanılabiliyor.. Kampanyada kredi masrafı da alınmıyor…

% 1,19 'dan Başlayan Faiz Oranları ile Bayram Kredisi

% 1,19 'dan Başlayan Faiz Oranları ile Bayram Kredisi

Garanti Bankası 2016 Kurban Bayramı Kredisi için kredi faiz oranlarını düşürerek ayda % 1,19 ‘dan başlayan faiz oranları ile Bayram Kredisi kullandıracağını duyurdu. Garanti Bankası tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre kampanya kapsamında 100.000 Liraya kadar kredi kullanabiliyor, kredilerinizi 36 aya kadar taksitlendirebiliyorsunuz.

Günde 12 TL Taksitle 10000 Lira Bayram Kredisi

Günde 12 TL Taksitle 10000 Lira Bayram Kredisi

3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi kampanyası ile Kurban Bayramı Kredisi’nde de iddalı olan Finansbank bu yıl Günde 12 TL’den Başlayan Taksitlerle Kurban Bayramı Kredisi kullandıracağını duyurdu. Finansbank tarafından duyurulan Bayram Kredisi Kampanyası ile 200.000 TL’ye kadar kredi kullanabiliyor, kredinizi 36 aya kadar taksitlendirebiliyorsunuz.

Vakıfbank Kurban Bayramı Kredisi 2016

Vakıfbank Kurban Bayramı Kredisi 2016

Vakıfbank 2016 yılına özel Kurban Bayramı Kredisi Kampanyası’nı kullanıma sunduğunu duyurdu. Zaman hızlı geçiyor ve artık Kurban Bayramı’na da sayılı günler kaldı.. Bankalar da birbiri ardına Kurban Bayramı Kredi Kampanyaları’nı duyurmaya, birbirinden avantajlı Bayram Kredisi Kampanyaları hazırlamaya başladılar.

Halkbank Kurban Bayramı Kredisi - 2015

Halkbank Kurban Bayramı Kredisi – 2015

Halkbank Erken Gelen Bayram Kredisi kapsamında bu kurban bayramında ayda % 1,12 ‘den başlayan faiz oranları ile kredi kullandıracağını duyurdu. Halkbank tarafından yapılan açıklamaya göre Halkbank Kurban Bayramı Kredisi kapsamında 36 aya kadar vade ile 50000 Lira’ya kadar Bayram Kredisi kullanabiliyorsunuz.

Ziraat Bankası Bayram Kredisi Kampanyası

Ziraat Bankası Bayram Kredisi Kampanyası

Ziraat Bankası 2015 Bayram Kredisi Kampanyası ile bu Kurban Bayramı’nda da tüm ihtiyaçlarınız için kolay ve hızlı kredi kullanabilmenin ayrıcalığını yaşayacaksınız. Türkiye’nin her yerinde neredeyse tüm ilçelerinde şubesi olan Ziraat Bankası bu yaygın şube ağının avantajı ile tüm Türkiye’nin uygun koşullar ve düşük faiz oranları ile Bayram Kredisi kullanabilmesine öncülük ediyor.

Şekerbank Yaz Kredisi Başvurusu

Şekerbank Kurban Bayramı Kredisi

Şekerbank da 2015 Kurban Bayramı Kredisi Kampanyası’nı açıklayan bankalar arasındaki yerini aldı. Şekerbank bu bayramda da bayramın tadını doya doya yaşayın diye ayda % 1,29 ‘dan başlayan faiz oranları ile Bayram Kredisi kullandıracak. Şekerbank Bayram Kredisi Kampanyası ile maksimum 30.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz.

Esnafın Bayram Kredisi de İş Bankası'nda

Esnafın Bayram Kredisi de İş Bankası'nda

İş Bankası her bayram olduğu gibi bu Kurban Bayramı öncesinde de Esnaf ve KOBİ’lere Özel yeni bir kredi kampanyası hazırladığını duyurdu. İş Bankası Esnafa Bayram Kredisi ile bayram öncesinde nakde ihtiyacı olan tüm esnaf, sanatkar, işyeri sahipleri ve KOBİ’ler 36 aya varan vadelerle Esnafa Özel Bayram Kredisi kullanabilecekler.

İş Bankası Kurban Bayramı Kredisi 2015

İş Bankası Kurban Bayramı Kredisi 2015

Bankaların Kurban Bayramı Kredi Kampanyaları birbiri ardına açıklanmaya devam ediyor. İş Bankası da Geleneksel Bayram Kredisi Kampanyası adı ile 2015 yılı Kurban Bayramı Kredisi’ni duyurdu. İş Bankası Kurban Bayramı Kredisi ile 36 aya kadar vade imkanı ile maksimum 50.000 Lira’ya kadar kredi kullanılabilecek…

Deha Nakliyat