Faizsiz Bankacılık ile Faizsiz Kredi Fırsatları

Faizsiz Bankacılık ile Faizsiz Kredi Fırsatları

Birikimlerini bankada değerlendirmek ya da kredi kullanarak bütçesini rahatlatmak isteyenler ancak bütün bunları dini hassasiyetleri olduğu için bankalardan yapamayanlar için Faizsiz Bankacılık ürünleri bir çıkış yolu teşkil ediyor. Hükümetin de destekleri ile sayısı artan Katılım Bankaları, dinimizin haram kıldığı faizli bankacılık ürünleri haricinde dini esaslara göre banka hizmetleri almak isteyenlere hizmet sunuyor…

BankPozitif İpotekli Kredi Kampanyası

Düzensiz Ödemeli Konut Finansmanı

Size özel yapmış olduğu ürünler ile ihtiyaçlarınızı karşılayan Kuveyt Türk, sürekli olarak çalışmalarını genişletmekte ve her zaman ihtiyaçlarınızı karşılamaya yardım etmektedir. Konut, taşıt, ihtiyaç, eğitim, düğün, tatil ve daha birçok anlamda en büyün destekçiniz olmayı başaran Kuveyt Türk, sunmuş olduğu ürün paketleri ile sizlere en kolay ödeme yollarını sunmaktadır. Üstelik bunu tek başına yapmamaktadır. Sizler için sunulan hizmetlerde, sizinle beraber çalışarak ödeme planlarınızı sizinle beraber hazırlamaktadır. Size en uygun taksitlendirme imkânlarını, dönemsel bütçelerinize göre hazırlayarak birçok fırsatı ayağınıza getirmektedir. Bunlardan biri olarak düzensiz ödemeli konut finansmanı ürününden en kısa zamanda yararlanabilirsiniz.

Ara Ödemeli Konut Finansmanı Nedir?

Ara Ödemeli Konut Finansmanı Nedir?

Hayallerinizde bir ev var ve bu eve ulaşamıyorsanız, bu durum sizi fazlasıyla üzecektir. Ancak artık bunun için endişelenmenize hiç gerek yok. Çünkü Kuveyt Türk konut alma yolunda size finansman sağlayarak, hayallerinizdeki evin sahibi olmanızı sağlıyor. Her meslekten her kişiye göre finansman sağlayan Kuveyt Türk ile çok sayıda ödeme seçeneği bulunuyor. Bankanın hazırlamış olduğu ürün paketlerinden biri mutlaka size hitap edecektir.

Arsa ve İş Yeri Finansmanı

Gurbetçilere Özel Kredi – Gurbetten Sılaya Konut Finansmanı

Sağlam bankacılık sloganıyla yola çıktığı ilk günden günümüze tüm vizyon, misyon ve ilkelerini en başarılı şekilde uygulayan Kuveyt Türk, hizmetlerine sürekli olarak yenisini eklemekte, şimdi de Gurbetçilere Özel Kredi Kampanyası olan Gurbetten Sılaya Konut Finansmanı’nı kullanıma sunuyor… Bankacılık hizmetlerini en uygun, en başarılı bir şekilde hizmet olarak hedef kitlelerine sunmaya devam eden Kuveyt Türk, sürekli olarak çalışarak en iyi hizmeti sunma anlayışı içerisindedir. Müşteri odaklı yaklaşımları ile dikkat çeken ve sektördeki çoğu bankanın önüne müşterilerine verdiği değerle geçmiş olan banka, herkese en uygun finansmanı sağlamaya devam ediyor.

Arsa ve İş Yeri Finansmanı

Arsa ve İş Yeri Finansmanı

Bankalar içerisinde müşteri odaklı yaklaşımın en bilindik adresi olan Kuveyt Türk, yeni ürün hizmetleriyle herkesi konut, taşıt, arsa, iş yeri sahibi yapmaya devam ediyor. Sizlere uygun en kolay ödeme seçenekleri ve dilediğiniz zamanda yapacağınız ödemeler ile isterseniz konut, isterseniz de taşıt sahibi olabiliyorsunuz. Kuveyt Türk’ün yapmış olduğu en son ürünlerden biri de arsa ve iş yeri sahibi olmak isteyenlere yönelik olmaktadır.

Hac Umre Taksit Kampanyası

Hac Umre Taksit Kampanyası

Kuveyt Türk kutsal yolculuğa çıkmak isteyen Hac ve Umre yolcularına müjdeli bir haber verdi… Kuveyt Türk tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre Kuveyt Türk anlaşmalı şirketlerle Hac ve Umre yolculuğuna çıkacak müşterilerine vade farksız 5 taksit imkanı sunuyor… Üstelik Kuveyt Türk müşterileri Kuveyt Türk banka kartı ya da kredi kartı ile her yerde rahatlıkla alışveriş yapabiliyor ve kutsal topraklardaki ATM’lerden ücretsiz nakit çekebiliyorlar…

Güncel Kredi Faiz Oranları

Ziyaretçilerimiz bizlere sık sık bugün itibari ile bankaların kredi faiz oranları nelerdir? Bugün hangi banka hangi Faiz Oranı ile İhtiyaç Kredisi, Konut Kredisi ya da Taşıt Kredisi kullandırıyor? şeklinde bir çok soruyu tarafımıza ulaştırıyorlar. Öncelikle sitemize göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden dolayı hepinize teşekkür ederiz. Elbette bankaların sürekli güncellenen Kredi Faiz Oranlarını her gün size liste olarak sunmamız çok zor. Ancak bu konuda sizlere yardımcı olabilmek ve bilgilendirmek amacı ile bu listelere ulaşabileceğiniz bir bölümü aşağıda sizlere sunacağız.

Kuveyt Türk Senin Paran Hesabı

Kuveyt Türk de yeni ve avantajlı banka hesapları kervanına katılan bankalar arasındaki yerine aldı. Yeni Kuveyt Türk’ün yeni bir banka hesabı ve yeni bir ürünü olan Senin Paran Katılma Hesabı, minimum 31 gün ile açılabiliyor ve vade tarihinde hesap sahibi ile Kuveyt Türk arasında kar-zarar ortaklığı çerçevesindeki getiri paylaşılıyor. Faizsiz Bankacılık yapan Kuveyt Türk, katılma hesaplarında toplanan fonları faizsiz bankacılık ilkeleri doğrultusunda ticari, sanayi ve hizmet sektörlerinin finansmanında kullanıyor.

Kuveyt Turk'ten de Krediler Icin Iyi Haber

  Bankaların kredilerde faiz indirimleri devam ediyor. Ziraat Bankası ve Halkbank’ın ardından bugün Kuveyt Türk’ten de iyi bir haber geldi.   Kuveyt Türk tarafından bugün yapılan açıklama ile Taşıt Kredisi…