Garanti Bankası Kış Kredisi

Garanti Bankası Kış Kredisi

Garanti Bankası Ocak, Şubat ve Mart aylarına özel olarak düzenlemiş olduğu yeni Kış Kredisi Kampanyası ile ayda % 0,95 ‘ten başlayan faiz oranları ile İhtiyaç Kredisi kullandırıyor… Garanti Bankası Kış Kredisi Kampanyası kapsamında 36 aya varan vadelerle 100.000 TL’ye kadar kredi kullanılabiliyor… Üstelik sadece 15 TL’den başlayan Kredi Tahsis Ücreti ile…

Kadınlar Günü'nde Kadınlara Özel Kırımızı Cüzdan Kredisi

Akbank 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeni ile kadınlara özel bir kredi kampanyası hazırladığını duyurdu. Akbank tarafından Kırmızı Cüzdan Kredisi adı verilen Akbank’ın Dünya Kadınlar Günü’ne Özel Kredi Kampanyası kapsamında tüm kadınlarımız çok özel koşullarla kredi kullanabilecekler. Kampanyadan tüm bireysel kadın müşterilerinin yararlanabileceğiniz duyuran Akbank, kampanya kapsamında kredi kullanan kadınların Dosya Masrafı da ödemeyeceğini açıkladı.

Akbank Konut Kredisi Mart Kampanyası

Akbank Mart Ayına Özel Yeni Kredi Kampanyası kapsamında ayda 749 TL’den başlayan taksitlerle Konut Kredisi kullandırıyor. Akbank’ın uygun ödeme koşulları ve size özel ödeme planları sunmuş olduğu Mart Ayı Konut Kredisi Kampanyası Mart ayı sonuna kadar devam edecek. Kampanya kapsamında ayda % 1,09 faiz oranı ile Konut Kredisi kullanabiliyorsunuz.

HSBC Bank Kredi Net Kampanyası

HSBC Bank daha önce de kullanıma sunmuş olduğu Kredi Net Kampanyasını güncelleyerek yepyeni ve cazip bir kredi kampanyası olarak reklamlarına başladı. “Kredi Dediğin Net Olur, Taksitleri Sonradan Artmaz” sloganı ile internette ve televizyon kanallarında reklamları devam eden kredi kampanyası kapsamında 30.000 TL’ye kadar kredi kullanabiliyorsunuz.