Yapı Kredi'den Günde 10 TL'ye 9000 TL Bayram Kredisi

Yapı Kredi'den Bayrama Özel İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi Bankası Kurban Bayramı yaklaşırken Bayrama Özel bir ihtiyaç kredisi kampanyası hazırladığını duyurdu… Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan açıklamaya göre Bayram Kredisi kapsamında Günde 10 TL’ye 9000 TL Masrafsız Kredi kullanılabilecek…Kampanya kapsamında 36 ay vadeli 9000 TL Bayram Kredisi’ni % 1,18 faiz oranı ile kullanabiliyorsunuz…

Yapı Krediden 434 TL Taksitle 5000 TL Kredi

Yapı Kredi Bankası Kasım ayında da “Düşük Faizli ve Komisyonlu Kredi Fırsatı” ile dikkatleri üzerine çekiyor. Ayda % 0,54 ‘den başlayan faiz oranları ile komisyonlu kredi kredi kullanma imkanı sunan Yapı Kredi Bankası Kasım ayındaki ihtiyaçlarını ertelemek istemeyenlere acil nakit desteği sunuyor. Kampanya çerçevesinde isteğinize göre ayda %0,54’ten başlayan faiz oranlarını, faizsiz peşin komisyonlu krediyi, ya da Masrafsız Bireysel İhtiyaç Kredisi’ni tercih edebilir, kredinizi tercih ettiğiniz seçenek ile kolay ve hızlıca kullanabilirsiniz.

Halkbank Öğretmenler Günü Kredi Kampanyası

Halkbank Öğretmenler Günü Kredi Kampanyası

Halkbank bu yıl da yaklaşmakta olan 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Öğretmenlerimizi unutmadı ve “24 Kasım Öğretmenler Günü Kredi Kampanyası” hazırladı. Halkbank ilkini 2007 yılında hazırladığı Öğretmenler Günü Kredi Kampanyasını o yıldan bu yana da geleneksel hale getirmiş oldu.