108 Ay Vadeli Konut Kredisi Nerelerden Alınır?

Ziraat Bankası'ndan Muhteşem Transfer Konut Kredisi

Ziraat Bankası Konut Kredisi borçlarını transfer etmek isteyen ya da daha önce yüksek faiz oranları ile Konut Kredisi kullananlara muhteşem bir fırsat sunuyor. Ziraat Bankası’nın “Yılın En Flaş Transferi; Ziraatten Transfer Konut Kredisi” sloganı ile duyurulan kampanya ile siz de eski Konut Kredilerinizi Transfer edin, hem borçlarınızı daha uzun vade ile rahat rahat ödeme imkanına kavuşun hem de daha düşük faiz ödeyerek kâra geçin…

Vakıfbank'tan Kuruluş Yıldönümüne Özel Konut Kredisi

Vakıfbank 59. Kuruluş Yıldönümüne Özel Kredi Kampanyalarına devam ediyor. 59. Kuruluş yıldönümüne özel çok özel ihtiyaç kredisi kampanyaları düzenleyen Vakıfbank, yine kuruluş yıldönümüne özel Masrafsız Kolay Sarıpanjur Konut Kredisi Kampanyası düzenledi. Yeni ev sahibi olmak isteyenler kampanya kapsamında 240 aya varan vadelerle kolayca kredi kullanarak hayallerindeki evlere kavuşabiliyorlar.

Finansbank Şubat Ayına Özel Dosya Masrafsız Konut Kredisi

Finansbank 1 Şubat – 28 Şubat tarihleri arasında Konut Kredisi’nde Dosya Masrafını kaldırdığını ve bu aya özel olarak çok özel faiz oranları ile kredi kullandıracağını duyurdu.. “Evinizi bulun ve hemen Finansbank’a gelin” sloganı ile duyurulan kampanya çerçevesinde 60 aya kadar olan vade seçeneklerinde aylık % 0,81, 60 ay ile 120 ay arasındaki vade seçeneklerinde de aylık % 0,82 faiz oranı ile konut kredisi kullanabileceksiniz. Şubat ayı boyunca kullanacağınız konut kredilerinde dosya masrafı da ödemiyorsunuz.