Günde 7 TL'ye 7000 TL Krediniz Yapı Kredi'de

Yapı Kredi Bankası Nisan Ayına Özel Süper Kredi Kampanyası kapsamında günde 7 TL’ye 7000 TL kredi verdiğini duyurdu. Yapı Kredi tarafından yapılan açıklamaya göre Nisan Ayına Özel Süper Kredi Kampanyası kapsamında tüm ihtiyaç sahiplerine özel kredi seçenekleri hazırlandı. Bu anlamda krediye ihtiyaç duyanlar isteklerine göre kampanya kapsamında Faizsiz Peşin Komisyonlu Süper Kredi, Masrafsız Süper Kredi ya da ayda % 0,52 ‘den başlayan faiz oranları ile düşük faizle kredi kullanabilecekler.

Tekstilbank Her Cebe Uygun Kredi

2013’te Tekstilbank ile rahat bir nefes alın sloganı ile duyurulan yeni kredi kampanyası dahilinde Tekstilbank aylık yüzde 1,05 ‘ten başlayan faiz oranları ile kredi kullandırıyor. 15.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz Tekstilbank Her Cebe Uygun Kredi Kampanyası kapsamında 36 aya kadar vade seçeneği sunulmuş. Ayrıca dilerseniz masraf ödemeden de kredi kullanabilme seçeneği sizler için hazırlanmış.

Nazar Boncuklu Masrafsız İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi Bankası “Kredi Şimdi” Kredi Kampanyalarını devam ettiriyor ve bu spot ile markalaşma hedefine emin adımlarla ilerliyor. Bu bağlamda “Kredi Şimdi” kapsamında yeni kredi kampanyaları düzenlemeye devam eden Yapı Kredi Bankası, Nazar Boncuklu Masrafsız Bireysel İhtiyaç Kredisi Kampanyası ile sizi de cebinizi de güvence altına alıyor.

Günde 5 TL'ye 5000 Lira Süper Kredi

Yapı Kredi Bankası Süper Kredi kampanyası kapsamında yaz aylarında kredi ihtiyacı olanları da unutmadı. Günde 5 Liraya 5000 Lira kredi kullanma imkanı sunulan Süper Kredi kampanyası dahilinde size özel farklı kredi seçenekleri de bulunuyor. Bu anlamda dilerseniz Faizsiz Peşin Komisyonlu, dilerseniz Masrafsız Kredi kullanabilir ya da aylık yüzde 0,59’dan başlayan faiz oranlarını tercih edebilirsiniz.

Fortisbank'tan Masrafsız Tutsat Kredisi

Bankaların konut kredilerinde faizleri düşürürken kredi masraflarını artırmaları hepimizin tepkisini çekmişti. Fortisbank da bu tepkilere kulak vererek sıfır masraflı tutsat kredi kampanyası hazırladı. Yeni hazırlanan tutsat kredi kampanyasında dosya masrafı,…