Mağaza Açıksa Krediniz Hazır

Mağaza Açıksa Krediniz Hazır

ING Bank anlaşmalı mağazaları aracılığı ile kredi kullanmak isteyenlere mağazalar üzerinden kredi kullandırmaya başladı. Artık ING Bank şubelerine gitmeden alışveriş yapmak istediğiniz mağazalar üzerinden mesai saatleri dışında ya da hafta sonlarında da kredi kullanabileceksiniz. Üstelik siz mağazada alışverişinizi yaparken krediniz anında değerlendirilerek kredi başvuru sonucunuz size bildiriliyor.

ING Bank'tan Herkese Faizsiz ve Masrafsız Kredi

ING Bank daha önce duyurduğumuz gibi Migros Mağazaları ile anlaşmış ve mağazalarda süt şişelerine benzer ambalajlar içerisinde kredi satarak ülkemizde marketten kredi satan ilk banka olmuştu. ING Bank bu hizmetini daha geniş kitlelere duyurabilmek için anlaşmalı Migros Mağazalarında % 0 faizle ve 5 ay vadeli 500 TL kredi kullandırıyor.

ING Bank Taze Kredi Artık Migros Mağazalarında

ING Bank Türkiye’de bir ilke imza atarak Migros ile işbirliği yaptı ve artık Migros Mağazalarında da kredi kullandıracak. Ülkemizde marketlerde kredi satacak ilk banka olan ING Bank; Taze Kredi adını verdiği yeni kredi paketi ile isteyen herkese 3000, 6000 ve 9000 TL kredi kullandıracak. Üstelik hazırlanan yeni sistemle kredi kullanmak marketten süt almak kadar kolay hale getirildi.