İstediğin Vakit Anında Nakit Kredisi Vakıfbank'ta

İstediğin Vakit Anında Nakit Kredisi Vakıfbank'ta

Vakıfbank kredi kullandırmayı kolaylaştırmak amacı ile “Parmağınızın Ucundaki Kredi” adı ile yepyeni bir kredi kampanyası düzenleyerek “İstediğin Vakit, Anında Nakit” sloganı ile kullanıma sundu. Vakıfbank Parmağınızın Ucundaki Kredi Kampanyası ile sadece dakikalar içerisinde kredi başvurunuzu oturduğunuz yerden gerçekleştirebiliyorsunuz.

Esnafa Halden Anlayan Krediler

Vakıfbank Esnafa Halden Anlayan Krediler sloganı ile Mini Kredi, Masrafsız Kredi ve Standart Kredi isimleri ile 3 farklı kredi seçeneği sunuyor… Yeni Kredi Kampanyasını “Esnafımızın Yüzü Hep Gülsün İstedik, Büyük Küçük Tüm İhtiyaçları İçin En Uygun Kredi ve Paketleri Hazıladık” diyerek duyuran Vakıfbank, 60 aya varan vadelerle kredinizi kolayca kullanmanızı sağlıyor…

10000 TL Masrafsız Taksitli Nakit Kredi

10000 TL Masrafsız Taksitli Nakit Kredi

Denizbank Masrafsız Taksitli Nakit Kredi Kampanyası ile kredi ihtiyacı olanlara hızlı ve kolay kredi kullanma fırsatı sunuyor… Üstelik bankaya gitmeden, evrak ve belge ile uğraşmadan… Denizbank’ın 10.000 TL’ye kadar Kredi imkanı sunduğu Masrafsız Taksitli Nakit Avans Kampanyası’nda maksimum vade ise 9 ay olarak belirlenmiş…

TEB Bonus'tan Anında Nakit Kredi

TEB Bonus'tan Anında Nakit Kredi

İhtiyaç duyduğunuz anda krediyi hızlı ve kolay kullanabilmek hepimiz için önemli… Bir kredi düşünün… İhtiyaç duyduğunuz anda hemen kullanabiliyorsunuz… Üstelik mesai saati, bayram, tatil, gece, gündüz hiç farketmiyor… Size en yakın ATM’ye gidiyorsunuz ve kartınızla şifrenizi girerek 10000 Lira’ya kadar kredinizi saniyeler içerisinde çekiyorsunuz… Üstelik evrak belge hiçbir şeye de ihtiyacınız yok… Hayal gibi değil mi?

Anında Kapında 20.000 TL Kredi Hazır

Odeabank'tan 752 TL Taksitle 20.000 TL Kredi

Odeabank kredi ihtiyacı olanlara Evraksız, Belgesiz, Formalitesiz ve Kefilsiz…. Üstelik kullanmak istediğiniz kredinizi siz isterseniz adresinize kadar teslim eden Odeabank Kolay ve Avantajlı Kredi kullanmanın keyfini sizlere sunuyor… Odeabank Kredi Başvurusu da çok kolay… Sadece kimliğinizle internet üzerinden sadece 1 dakikada Odeabank Kredi Başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz…

VakıfBank’tan KOBİ’lere % 0 Faizle Yaz Kredisi

VakıfBank’tan KOBİ’lere % 0 Faizle Yaz Kredisi

VakıfBank Yaz Kredisi Kampanyası kapsamında tüm KOBİ’lere %0’dan başlayan faizlerle 3 ay ödemesiz 100.000 Lira’ya kadar kredi fırsatı sunuyor… Küçük ve orta büyüklükteki işletmelere sunmuş olduğu avantajlı kredi paketlerine bir yenisini daha ekleyen VakıfBank, “KOBİ’lere Yaz Kredisi” adını vermiş olduğu yeni kredi kampanyası ile, KOBİ’lere % 0 ’dan başlayan faiz oranlarıyla 100 Bin TL’ye kadar Nakit Kredi kullanma imkanı sunuyor. Ayrıca, Vakıfbank Yaz Kredisi kampanyası ile 3 aya kadar ödemesiz dönem tercihleri ve 36 aya kadar varan vade seçenekleri ile ödeme kolaylığı da sağlanıyor.

Halkbank'tan Bahar Fırsatları İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Halk Bankası Bahar aylarına özel yepyeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası hazırlayarak dikkatleri üzerinde topladı… Halkbank’ın % 0,99 ‘dan başlayan faiz oranları ile ve sadece 5 TL’den başlayan dosya masrafları ile kredi kullandırdığı yeni kredi kampanyası oldukça büyük ilgi göreceğe benziyor. Halkbank’ın “Halkbank’tan Bahar Fırsatları ihtiyaç kredisi ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürün!” sloganı ile duyurduğu Halkbank Bahar Kredisi Kampanyası kapsamında 36 aya kadar vade seçenekleri ile 50.000 TL’ye kadar Nakit Kredi kullanabiliyorsunuz.

Faizsiz Kredini Cuma Çek, Pazartesi Öde

Faizsiz Kredini Cuma Çek, Pazartesi Öde

Denizbank KOBİ’lere ve tüm ticari işletmelere büyük kolaylıklar sağlamaya devam ediyor. Denizbank’ın KOBİ’lerin ve diğer tüm ticari işletmelerin hizmetini sunmuş olduğu İşletme Kart sahibi olanlar artık hafta sonlarında faizsiz olarak İşletme Kart’ları ile tüm Deniz ATM’lerinden ücretsiz olarak kredi kullanabilecekler. Kampanyadan ücretsiz olarak yararlanmak için İşletme Kartınızla Cuma Günü çekeceğiniz kredinin geri ödemesini Pazartesi günü gerçekleştirmeniz gerekiyor.

Ziraat Bankası KOSGEB Destek Kredileri

Ziraat Bankası KOSGEB işbirliği ile nakit ihtiyacı olan ve KOSGEB kaydı bulunan işletmelere çok uygun faiz oranları ve ödeme koşulları ile kredi kullandırıyor. Ziraat Bankası’nın KOBİ’lere finansal destek sağlamak amacıyla kredi kullandırdığı bu kampayada kullanacağınız kredi faizinin tamamını ya da bir bölümünü KOSGEB (Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı) karşılıyor.

Vakıfbank'tan KOBİ'lere Faizsiz Bahar Kredisi

Kampanya kapsamında 36 aya varan vade seçenekleri ile 50.000 Lira’ya kadar kredi kullandıracak olan Vakıfbank, KOBİ’lere azami 12 ay vade ile ve %0 faiz oranı ile 10.000 TL’lik nakit kredi imkanı sunarken daha uzun vade tercih eden KOBİ’ler için de azami 36 ay vade ve %0,85’den başlayan indirimli faiz oranları ile 50.000 TL’ ye kadar nakit kredi kullanma fırsatı sunuyor. Vakıfbank KOBİ’lere Bahar Kredisi Kampanyası kapsamında kredi kullanan KOBİ’ler aylık eşit taksitli geri ödemeleri, üç ayda bir ödeme seçeneğini veya üç ay ödemesiz dönemli geri ödeme seçeneklerini tercih edebilecekler.