DEVA Partisi Sosyal Politikalar Başkanı Elif Esen: “Sağlık çalışanlarını tükenmişliğe terk etmeyin, çalışma koşullarını iyileştirin!”

DEVA Partisi Sosyal Politikalar Başkanı Elif Esen, sağlık çalışanlarının çalışma koşullarının ek istihdam, ek mesai ve nöbet ücreti desteğiyle  iyileştirilmesi gerektiğini söyledi.

İzmir İl Sağlık Müdürlüğü’nden Covid-19 Danışma Hattı

İzmir İl Sağlık Müdürlüğü tarafından vatandaşların Covid-19 hakkında her türlü bilgi ve yardım için müdürlüğe ait 0232 238 7973 numaralı Koronavirüs Danışma Hattından bilgi alınabileceğini açıkladı.

​Evde Sağlık Hizmetlerine Talep Arttı İlanlara Dikkat!

Yeni Tip Koronavirüs (Covid -19) alışkanlıklarımızı da değiştirdi.

​Türk Kahvesi Sohbetlerinin Yeni Konusu: Sağlık ve Pandemi

500 yılı aşan geçmişi, bize özgü gelenekleri ile Türk Kahvesi kültürümüzde önemli bir yere sahip.

AHEF: vaka sayıları hızla artıyor sağlık çalışanları koruma altına alınmalı!

Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu 2.

Virüsten Korunayım Derken Sağlığınızdan Olmayın!

Dünyayı etkisi altına alan korona virüsten korunmak için alınan önlemler artık hayatımızın bir parçası haline gelirken, bazı önlemlere dikkat edilmediğinde, cilt sağlığımız olumsuz etkileniyor.

Yapı Kredi Bankası Bireysel İhtiyaç Kredisi

İhtiyacınız olan her şey Yapı Kredi’de! Üstelik Faiz Oranı: %1.70. Her ne için ihtiyaç duyarsanız duyun, acil nakit ihtiyacınızda Yapı Kredi’nin Bireysel İhtiyaç Kredisi olanaklarından yararlanabilir, sağlık, eğitim, dayanıklı tüketim…

Finansbank’tan KobiDestek Sağlık

Finansbank Kobi Bankacılığı, sağlık sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin ihtiyaçlarını düşünerek KobiDestek Sağlık Paketi’ni hazırladı. Her işletmenin mutlak ihtiyacı olan banka desteğini, en kapsamlı ve ayrıntılı biçimde sunan Finansbank, KobiDestek Sağlık…