Kadın Çiftçiler, Şekerbank’ın Desteğiyle Girişimci Oluyor

Kadın Çiftçiler, Şekerbank’ın Desteğiyle Girişimci Oluyor

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından başlatılan ve Şekerbank’ın da desteği ile yürütülen “Tarımda Kadın Girişimciliğinin Güçlendirilmesi Programı”nın 2017 yılı kazananları belli oldu.

Kredi ve Kredi Kartı Borçlarını Ödemekte Zorlananlara MÜJDE

Kredi ve Kredi Kartı Borçlarını Ödemekte Zorlananlara MÜJDE

Kredi ya da kredi kartı borçlarını ödemekte zorlanan on binlerce vatandaşımıza müjdeli haber Şekerbank’tan geldi.. Kredi ödemelerinizi azaltmak, taksitlerinizi düşürmek mi istiyorsunuz? Ya da kredi kartı ödemelerinizi zamanında yapamıyor, her ay yüksek tutarlarda faiz ödemek zorunda mı kalıyorsunuz? O halde Şekerbank Borç Transfer Kredisi tam size göre..

Doğum Masraflarınız için Krediniz Şekerbank'ta Hazır

Doğum Masraflarınız için Krediniz Şekerbank'ta Hazır

Şekerbank Yepyeni Kredi adını vermiş olduğu yeni kredi kampanyası ile hamile olan anne adayları ve 2 yaşına kadar çocuğu olan tüm annelere çok özel fırsatlarla kredi kullanma imkanı sağlayacağını duyurdu. Yepyeni Kredi ile tüm hamilelik süreci masraflarınızı ya da doğum sonrası çocuğunuzun masrflarını kolayca karşılayabiliyor, çocuğunuza maddi zorluklardan uzak, mutlu bir merhaba diyebiliyorsunuz.

Esnaf ve Küçük İşletmelere Özel Ramazan Kredisi

Esnaf ve Küçük İşletmelere Özel Ramazan Kredisi

Şekerbank Esnaf ve Küçük İşletmelere Ramazan ve Bayram Kredisi olarak 3 ay taksit erteleme fırsatı ile 100.000 Lira’ya kadar kredi kullanma olanağı sunuyor. Şekerbank’ın Esnaf ve Küçük İşletmelere Özel Ramazan Bereketini İş Yerinize Getiren “İşinize Ramazan Bereketi” Kampanyası ile masrafsız olarak kredinizi hemen kullanıp, ödemelerinize Ekim ayında başlayabiliyorsunuz.

Kredini Bugün Al, Yeni Yılda Öde

Kredini Bugün Al, Yeni Yılda Öde

Şekerbank yaklaşan yılbaşına özel bir kredi kampanyası hazırladığını ve “Kredini bugün al, seneye öde” sloganı ile duyurulan yeni kampanya kapsamında 30.000 Lira’ya kadar İhtiyaç Kredisi kullandıracağını duyurdu. Üstelik kampanyadan yararlanan müşteriler kredinin sloganından da anlaşılacağı üzere kredi taksitlerini ödemeye 2016’da başlıyorlar..

Borç Kredisi ile Tüm Borçlarınızı Şekerbank'a Taşıyın

Şekerbank Borç Transfer Kredisi

Şekerbank Borç Transfer Kredisi ile artık tüm banka borçlarınızdan kurtulmanın zamanı geldi. Artık Şekerbank diğer tüm bankalara olan İhtiyaç Kredisi Borçları, Konut Kredisi Borçları, Taşıt Kredisi Borçları, Tüketici Kredisi Borçları, Kredi Kartı Borçları ya da Kredili Mevduat Hesabı Borçları’nızı daha uzun vadelerle ve daha uygun faiz oranları ile transfer edebilmenize olanak sağlıyor.

Şekerbank Yaz Kredisi Başvurusu

Şekerbank Kurban Bayramı Kredisi

Şekerbank da 2015 Kurban Bayramı Kredisi Kampanyası’nı açıklayan bankalar arasındaki yerini aldı. Şekerbank bu bayramda da bayramın tadını doya doya yaşayın diye ayda % 1,29 ‘dan başlayan faiz oranları ile Bayram Kredisi kullandıracak. Şekerbank Bayram Kredisi Kampanyası ile maksimum 30.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz.

Şekerbank Yaz Kredisi Başvurusu

Şekerbank Yaz Kredisi Başvurusu

Şekerbank yaz aylarında tüm nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz çokı özel bir Yaz Kredisi hazırladığını ve krediyi kullanıma sunduğunu duyurdu. Şekerbank Yaz Kredisi Kampanyası kapsamında 30.000 TL ‘ye kadar kredi kullanabiliyorsunuz.

Şekerbank Bayram Kredisi - 2015

Şekerbank Bayram Kredisi – 2015

Şekerbank siz bayramın keyfini doyasıya çıkarın diye bu bayramda da Geleneksel Bayram Kredisi’ni kullanıma sundu ve kampanya kapsamında 30.000 TL ‘ye kadar Bayram Kredisi kullandıracak…

Şekerbank Ramazan Kredisi Kampanyası

Şekerbank Ramazan Kredisi Kampanyası

2015 Ramazan Kredisi Kampanyaları bankalar tarafından ardı ardına duyurulmaya başlandı. Şekerbank Ramazan Kredisi Kampanyası da bu yıl muhteşem fırsatlarla kullanıma sunuldu. Şekerbank Ramazan Kredisi ile 3 ay taksit erteleme fırsatı ile 250.000 TL’ye kadar kredi kullanabiliyorsunuz… Üstelik 60 aya varan vade imkanları ile…