Akbank'tan 434 TL Taksitle Sonbahar Kredisi

Akbank'tan 434 TL Taksitle Sonbahar Kredisi

Akbank Kurban Bayramı öncesinde çok özel avantajlarla 3 ay ertelemeli Sonbahar Kredisi Kampanyası’nı kullanıma sundu. Akbank Sonbahar Kredisi ile 434 TL Taksitle 12000 TL Kredi kullanabiliyor, kredi taksitlerinizi Aralık ayına erteleyebiliyorsunuz.

Sonbaharın İlk Kredi Fırsatı Garanti'den !!!

Sonbaharın İlk Kredi Fırsatı Garanti'den !!!

Garanti Bankası sonbahar mevsiminin gelmesi ile geleneksel hale getirdiği Sonbahar Kredisi Kampanyası’nı bu yıl da kullanıma sunduğunu bildirdi… Garanti Bankası tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre Sonbahar Kredisi Kampanyası kapsamında tüm ihtiyaç sahipleri Sadece Nüfus Cüzdanları ile ayda sadece % 0,95 ‘ten başlayan faiz oranları ile 100 Bin Lira’ya kadar İhtiyaç Kredisi kullanabilecekler…

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Kampanyası

Garanti Bankası Yaz Kredisi Kampanyası’nı sona erdirerek yeni bir kredi kampanyası hazırladığını duyurdu. Garanti Bankası’nın Sonbahar Kredisi adını verdiği ve 2013 yılı sonbaharının hemen hemen ilk kredi kampanyalarından olan Garanti Bankası Sonbahar Kredisi, sadece nüfus cüzdanı ile kredi kullandırarak kolay ve hızlı kredi kullanımı sağlıyor. Elli Bin Lira’ya kadar İhtiyaç Kredisi kullanma imkanı sağlayan kredi kampanyasında maksimum vade olarak da 60 ay gibi uzun bir vade belirlenmiş.