İhtiyaç Anında Nuvo Masrafsız Kredi

İhtiyaç Anında Nuvo Masrafsız Kredi

Yapı Kredi Bankası Nuvo adını verdiği dijital banka platformu ile internet üzerinden her türlü bankacılık hizmetini vermeyi sürdürüyor. Şubesiz olarak sağlanan dijital bankacılıkta banka şubeleri ve personel giderleri çok fazla olmadığı için kredi masrafları da olmuyor ve faiz oranları da daha düşük düzeyde oluyor. Bu bağlamda Yapı Kredi Nuvo’da “İhtiyaç Anında şubesiz ve masrafsız kredin düşük faiz oranı ile Nuvo’da” sloganı ile Masrafsız İhtiyaç Kredisi kullandırmaya devam ediyor.

50.000 TL'ye Kadar Alabileceğiniz En Kolay Kredi

BankPozitif Hangi İllere Kredi Veriyor?

BankPozitif hangi illerede hizmet veriyor? sorusu Bankpozitif’ten kredi kullanmak isteyenlerin bizlere sıkça yönelttikleri soruların başında yer alıyor… BankPozitif kolay, hızlı ve masrafsız kredi kullandırması nedeni ile oldukça tercih edilen bankalardan biri oldu… BankPozitif sadece internet üzerinden kullandırdığı kredilerin büyüklüğünün 60 şubeli bir bankanın kredi hacmini geçtiğini bildirdi…

Şubesi Olmayan, Şubeye Gitmeye Gerek de Olmayan Banka

Enpara.com’un müşterisi olmak için web sitesindeki kısa formu doldurmanız yeterli oluyor. Sizin formu doldurup başvurmanızın ardından en kısa zamanda evinize ya da iş yerinize bir görevli geliyor ve sizden imzanızı alıyor. İşte şimdi siz de Enpara.com müşterisi oldunuz… Enpara.Com’un “Şube Yok, Masraf Yok. Bildiğiniz Bankacılıktan farkı çok” sloganı ile yayınlanmaya devam eden yeni reklam filmlerinden son reklamı da aşağıdan izleyebilirsiniz.