Masrafsız Yılbaşı Kredisi 3 Ay Erteleme Fırsatı ile

Masrafsız Yılbaşı Kredisi 3 Ay Erteleme Fırsatı ile

TEB Yılbaşı Kredisi Kampanyası ile tüm 2016 ihtiyaçlarınız için Masrafsız Yeni Yıl Kredisi kullanabileceksiniz. TEB’in “Yeni Yıla Özel Masrafsız Krediniz TEB’de!” sloganı ile reklamlarını sürdürdüğü Yılbaşı Kredisi ile 20.000 TL’ye kadar olan tüm ihtiyaçlarınız için İhtiyaç Kredisi kullanabilecek ve 36 aya varan vadelerle ödemelerinizi zorlanmadan yapabileceksiniz.

TEB İhtiyaç Kredisi ile Hayallerinizi Ertelemeyin

TEB Şubat ayında da nakit ihtiyacı olanların yanında yer alarak Şubat ayına özel yeni bir kredi kampanyası hazırladığını duyurdu. “TEB İhtiyaç Kredisi ile Hayallerinizi Ertelemeyin” sloganı ile duyurulan yeni TEB İhtiyaç Kredisi Kampanyası kapsamında aylık % 1,15 ‘tan başlayan faiz oranları ile ve 105 TL Dosya Masrafı ile İhtiyaç Kredisi kullanabiliyorsunuz.

Bankalardan Faiz İndirimi Haberleri Geliyor

Hepimizin bildiği gibi uluslararası derecelendirme kuruluşu Fitch ülkemizin kredi notunu yükselterek yatırım yapılabilir seviyeye çıkarmıştı. Not artırımının ardından Merkez Bankası’nın izlediği genişletici faiz politikasının etkisi ile bankalardan özellikle konut kredisi faizlerinde indirim haberleri gelmeye başladı. Gelin şimdi faiz indirimi yapan bankaların son durumlarına bir göz atalım…