Günde 33 TL Taksitle 25000 TL Kredi

Günde 33 TL Taksitle 25000 TL Kredi

TEB Pratik Kredi ile İhtiyacınız olan krediyi kullanıp ödemelerini rahat rahat yapmaya ne dersiniz? TEB Pratik Kredi ile ihtiyacınız olan krediyi sadece dakikalar içerisinde kullanabiliyor, kredi taksitlerinizi zorlanmadan kendi bütçenize uygun olarak belirleyebiliyorsunuz.

TEB Pratik İhtiyaç Kredisi

TEB Nisan ayında da İhtiyaç Kredisi kullanmak isteyenler için çok özel ve pratik bir ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi. Başvurması kolay, kullanması pratik olan TEB Pratik İhtiyaç Kredisi Kampanyası 195,53 TL Taksitle 5000 TL Kredi ve 391 TL Taksitle de 10.000 TL Kredi kullanma olanağı sağlıyor.

TEB Pratik İhtiyaç Kredisi Reklam Filmi

Acil Paraya mı İhtiyacınız Var?

Acil Paraya mı İhtiyacınız Var? O halde TEB’de Acil ve Pratik Krediniz Hazır… TEB Pratik İhtiyaç Kredisi ile acil ihtiyaçlarınız için Sadece Nüfus Cüzdanınızla Kredinizi anında kullanıyor düşük taksit tutarları ile geri ödüyorsunuz… Nasıl mı? TEB Pratik Kredi ile Kredi Kullanmak Çok Kolay… Üstelik kredinin geri ödemesi de ayda sadece 89 TL’den başlayan minik taksitlerle…

TEB'den Kamu Çalışanlarına ve Maaşlılara Acil Kredi

TEB yeni kampanyası ile kamu çalışanlarına ya da maaşlı çalışanlara özel Acil Kredi kullandırıyor. TEB Acil Kredi Kampanyası kapsamında tüm maaşlı çalışanlar ve kamu çalışanları gelir belgesiz kredi kullanabilecekler. Üstelik 20.000 TL’ye kadar kredi kullanarak 36 ay vade ile ödeme seçenekleri ile… TEB Acil Kredi kampanyası kapsamında aylık % 1,39 faiz ile kredi kullanma imkanı sunulurken kampanya kapsamında dosya ücreti de alınmıyor. TEB Pratik Kredi adı ile de duyurulan kampanya dahilinde 36 ay vadeli 7500 TL kredi kullandığınızda aylık ödemeniz gereken tutar 278,79 TL olarak gerçekleşiyor. Kredinizi kullanırken 76 TL’de sigorta ücreti ödüyorsunuz

TEB Pratik Kredi Reklam Filmi

Türk Ekonomi Bankası (TEB) Pratik Kredi Kampanyası ile kolay ve pratik kredi kullandırmaya devam ediyor. TEB Pratik İhtiyaç Kredisi’ ne kolay ve zahmetsizce başvurabilir ve cep telefonunuza gelecek mesaj ile hemen bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Maaşlı Çalışansanız ya da Kamu Persoli iseniz kampanya kapsamında 20.000 TL’ye kadar gelir belgesiz İhtiyaç Kredisi kullanabiliyorsunuz.