Yapı Kredi'den Kolay Kredi Başvurusu

Yapı Kredi'den Kolay Kredi Başvurusu

Yapı Kredi Bankası ayda sadece % 1,28 ‘den başlayan oranlarla ihtiyacınız olan parayı anında kredi olarak hesabınıza geçiyor.. İhtiyaç duyduğunuz tutar ne kadar olursa olsun ve krediyi ne için talep ederseniz edin Yapı Kredi’de kredi kullanmak çok kolay… Yapı Kredi Bankası’ndan İhtiyaç Kredinizi isterseniz tek bir SMS ile, cep şubesi ile, internet ile ya da telefon bankacılığı ile bankaya gitmeden bile kullanabiliyorsunuz.

Yapı Kredi Kelepir Mortgage ile Ev Sahibi Yapıyor

Yapı Kredi Kelepir Mortgage ile Ev Sahibi Yapıyor

Yapı Kredi Bankası Kelepir Mortgage ile herkesi ev sahibi yapıyor.. Konut Kredisi Faizlerini Kelepir Mortgage Kampanyası ile % 0,95’e indiren Yapı Kredi, ev sahibi olmak isteyenlerin dikkatlerini üzerinde topladı.. Yapı Kredi Bankası 120 ay vadeye kadar olan tüm vadelerde % 0,95 faiz oranı ile Mortgage Kredisi kullandıracak…

72 Ay Taksitle Kredi ve Kredi Kartı Yapılandırma Nasıl Olacak?

72 Ay Taksitle Kredi ve Kredi Kartı Yapılandırma Nasıl Olacak?

Bankaların daha önce kullanılan ancak ödemelerinde zorlanılan kredi ve kredi kartı borçlarını 72 aya varan vadelerle yeniden yapılandırılacağı duyuruldu. Ancak vatandaş 72 Ay Vadeli Kredi Borç Yapılandırması Nasıl Yapılacak? Kredi Kartı Borçlarımı Nasıl 72 Aya Kadar Taksitlendirebilirim? Kredi Borç Yapılandırması Nasıl Yapılabilir? Hangi Bankalar 72 Ay Vadeli Yapılandırma Yapıyor? gibi pek çok soru ile bizlere mesajlar yazıyor.

İhtiyaç Anında Nuvo Masrafsız Kredi

İhtiyaç Anında Nuvo Masrafsız Kredi

Yapı Kredi Bankası Nuvo adını verdiği dijital banka platformu ile internet üzerinden her türlü bankacılık hizmetini vermeyi sürdürüyor. Şubesiz olarak sağlanan dijital bankacılıkta banka şubeleri ve personel giderleri çok fazla olmadığı için kredi masrafları da olmuyor ve faiz oranları da daha düşük düzeyde oluyor. Bu bağlamda Yapı Kredi Nuvo’da “İhtiyaç Anında şubesiz ve masrafsız kredin düşük faiz oranı ile Nuvo’da” sloganı ile Masrafsız İhtiyaç Kredisi kullandırmaya devam ediyor.

372 Lira Taksitle 10.000 TL Kredi Yapı Kredi'de

372 Lira Taksitle 10.000 TL Kredi Yapı Kredi'de

Yapı Kredi Bankası ilkbahar ayları için yeni bir kredi kampanyası hazırladı ve kampanya kapsamında 10.000 TL için ayda % 1,40 faiz oranı, 10.000 TL’nin altındaki kredileri içinse ayda % 1,43 faiz oranı ile 10.000 TL’ye kadar İhtiyaç Kredisi kullandıracağını duyurdu. Kampanya kapsamında kullanılacak tüm kredilerde ve tüm vadelerde kredi faiz oranını % 1,40 ve % 1,43 ‘te sabit tutan Yapı Kredi Bankası kampanyada 36 aya kadar da vade olanağı sağlıyor.

3 Ay Ödemesiz 50.000 TL Krediniz Hazır

3 Ay Ödemesiz 50.000 TL Krediniz Hazır

Elli Bin TL Krediyi hemen kullanıp ödemeye 3 ay sonra başlamak istemez misiniz? Yapı Kredi Bankası yeni kredi kampanyası kapsamında 50.000 Lira krediyi hemen alıp ödemelerini 3 ay öteliyorlar. Üstelik…

Esnafa KOBİ'ye 2016 Ödemeli 50000 Lira Kredi

Esnafa KOBİ'ye 2016 Ödemeli 50000 Lira Kredi

Yapı Kredi Bankası ekonomimizin can damarı Esnaf ve KOBİ’lere çok özel koşullarla kredi kullandıracağını ve kredi ödemelerinizi de öteleyerek 2016 ‘da başlatacağını duyurdu. Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre kampanya kapsamında tüm esnaf ve KOBİ’ler maksimum 50 bin TL’ye kadar krediyi 36 aya varan vade seçenekleri ile kullanabilecekler.

Konut Kredisi Başvurusu'na 5 Dakikada Yanıt

Konut Kredisi Başvurusu'na 5 Dakikada Yanıt

Yeni bir ev alsam bana Konut Kredisi çıkar mı? ya da Bana ne kadar Konut Kredisi çıkar? sorularını sık sık duyuyoruz. Bu sorunun cevabını öğrenmek artık çok kolay.. Yapı Kredi Bankası Konut Kredisi Başvuruları için artık 5 dakika içerisinde sonuç bildiriyor. Yani artık Konut Kredisi kullanabilir miyim diye düşünmenize gerek yok… Siz hemen satın almak istediğiniz evi seçin, kredi başvurunuzu internet üzerinden gerçekleştirin, kredi başvuru sonucunuz cebinize gelsin…

Yapı Kredi Bankası Traktör Kredisi

Yapı Kredi Bankası Traktör Kredisi

Yapı Kredi Bankası çiftçilik yapanlara özel Traktör Kredisi kullanma imkanı sağlayacağını duyurdu. Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan açıklamaya göre Yapı Kredi Bankası Çiftçi Destek Kredileri kapsamında sıfır km ya da ikinci el Traktör Kredisi kullanma olanağı sağlayacak…

Düşük Taksitlerle Kredi Fırsatı Yapı Kredi'de

Düşük Taksitlerle Kredi Fırsatı Yapı Kredi'de

Yapı Kredi Bankası acil krediye ihtiyacı olup maddi sıkıntılarından kurtulmak isteyenler için çok özel bir kredi kampanyası hazırladı. Yapı Kredi Bankası’nın yeni kredi kampanyası ile ayda 38 Lira taksitle 1000 TL, ayda 113 Lira taksitle 3000 TL, ayda 189 TL taksitle 5000 TL ya da ayda 376 TL taksitle 10000 TL Kredi kullanılabiliyor.

Deha Nakliyat