ICBC Turkey Bank Uygun Fiyatlı Konut Kredisi

ICBC Turkey Hesaplı Kredi

ICBC Turkey Bank ülkemizde yapmış olduğu satın almanın ardından bankacılık piyasasına hızlı bir giriş yaparak Yeni Kredi Kampanyaları ile adından söz ettirmeye başladı. ICBC Turkey dünyanın en büyük bankası olmanın avantajı ile Türkiye bankacılık pazarında da önemli bir pay almak istiyor. Tekstilbank’ın mevcut müşteri portföyüne önemli katkılar sağlayarak bu alanda hızlı bir büyüme hedefleyen ICBC Turkey şimdi de Hesaplı Kredi Kampanyası’nı duyurdu.

ICBC Turkey Bank Uygun Fiyatlı Konut Kredisi

ICBC Turkey Bank Uygun Fiyatlı Konut Kredisi

Çin sermayeli dünyanın en büyük bankası ICBC Bank ülkemizde faaliyet gösteren Tekstilbank’ı satın almasının ardından bankanın ismini ICBC Turkey Bank olarak değiştirmişti. ICBC Bank Turkey adı ile faaliyetlerine hızla başlayan banka yeni kredi kampanyaları ile adını duyurmaya şimdiden başladı. ICBC Bank Turkey bugün Uygun Fiyatlı Konut Kredisi Kampanyasını duyurdu.

En Uygun Konut Kredisi

En Uygun Konut Kredisi Kampanyası, Konut Kredisi kullanacağınız zamana göre değişiklik gösterebilmektedir. Kullanmak istediğiniz Konut Kredisini hangi şartlarla ve hangi vadede kullanacağınızı belirleyip daha sonra En Uygun Konut Kredisi Kampanyasını sitemizde yer alan Konut Kredisi Kampanyaları arasından seçebilirsiniz.

Ayda 1100 TL Taksitle Konut Kredisi

Ayda 1100 TL Taksitle Konut Kredisi

Özellikle büyük şehirlerde ev kiralarının 1000 TL civarlarında seyrediyor olması bu rakama kredi kullanarak ev sahibi olunabilir mi sorusunu gündemimize taşıdı. Küçük bir araştırma ile ayda 1100 TL Kredi taksiti ödeyerek 80.000 TL Konut Kredisi kullanıp yeni bir ev sahibi olabileceğimizi gördük.. Yani her ay kira ödemek yerine satın alacağınız yeni bir evin kredi taksitlerini ödeyebilirsiniz.

Anında Kapında 20.000 TL Kredi Hazır

Odeabank'tan 273 TL Taksitle 10000 TL Kredi

Odeabank yeni kredi kampanyaları ve sadece nüfus cüzdanı ile kolay kredi kullanma imkanı sunması ile dikkatleri üzerinde toplayan özel bankalardan… Odeabank yeni kredi kampanyası kapsamında ihtiyacı olanlara ayda sadece 273 TL Taksitle 10 Bin Lira Kredi kullanma olanağı sağlıyor… Krediye başvurmak da çok kolay… Üstelik Odeabank kredinizi kapınıza kadar da teslim ediyor…

Finansçı'dan Masrafsız 30.000 TL'ye Kadar İhtiyaç Kredisi

Finansçı'dan Masrafsız 30.000 TL'ye Kadar İhtiyaç Kredisi

Finansbank Finansçı sloganını benimsedi ve tüm yeni kredi kampanyalarından kullanmaya devam ediyor… Finansbank’ın son kredi kampanyası da “Finansçı’dan 30.000 Liraya Kadar Dosya Masrafsız Kredi” spotu ile duyurmuş olduğu yeni İhtiyaç Kredisi Kampanyası… Üstelik Gelir Belgesiz Kredi kullanabilme imkanı ile…

ING Bank'tan Emeklilere 10.000 TL Kredi

ING Bank Emekli Kredisi adı ile kullanıma sunduğu yeni kredi kampanyası kapsamında Emeklilere 36 Ay vadeli 10.000 TL İhtiyaç Kredisi kullanma imkanı sunuyor. Üstelik 3 çeyrek altın da hediyeli… ING Bank tarafından yapılan açıklamaya göre ING Emekli Kredisi Kampanyası kapsamında tüm Emekliler kredi kullanabilecekler. ING Bank’ın Eski Köye Yeni Adet sloganı ile duyurmaya devam ettiği yeni kredi kampanyalarından olan ING Emekli Kredisi uygun koşullarla kredi kullanma imkanı sunuyor…

KOBİ'lere %1,19 Faizle 50.000 TL Kredi

Denizbank “KOBİ Seç Bakalım” sloganı ile KOBİ’lere Özel yeni kredi kampanyaları düzenlediğini duyurdu. Denizbank tarafından hazırlanan yeni kredi kampanyası kapsamında KOBİ’ler Denizbank’tan alacakları Vere Yazarkasa ya da Sigorta Paketi için çok özel indirimlerle kredi kullanma imkanına sahip olacaklar. 30 Nisan 2014 tarihine kadar geçerli olacak yeni kredi kampanyası içerisinde 2 farklı kredi seçeneği bulunuyor.

50.000 TL Kredinizi Şimdi Alın, Mayısta Ödemeye Başlayın

Yapı Kredi Bankası yeni Kredi Kampanyası ile Esnafa, KOBİ’ye büyük destek sağlıyor. Yapı Kredi Bankası’nın ” İşleri Tıkır Tıkır Yürüsün Diye, Esnafa, KOBİ’ye Tıkır Tıkır Destek” sloganı ile duyurmuş olduğu yeni kredi kampanyası kapsamında tüm küçük ve orta ölçeklikteki işletmeler, esnaf ve sanatkarlar da kredi kullanabiliyorlar. Kampanya kapsamında 50 Bin Lira’ya kadar Ticari Taksitli Kredi kullanılabilecek kampanya kapsamında maksimum 36 aya kadar da vade seçeneği sunuluyor.

ABank'tan 3 Ay Ötelemeli Ticari Kredi

ABank acil kredi ihtiyacı duyan ancak ödemelerine üç ay mola vererek 3 ay ötelemek isteyen küçük ve orta büyüklükteki işletmeler için çok özel bir kredi kampanyası hazırladı. “ABank’yan 3 Parlak Fikir” sloganı ile duyurulan yeni kredi kampanyası kapsamında tüm KOBİ’ler 3 Ay Ötelemeli Kredi kullanabiliyorlar.