Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar – 2014

.
Bizlere sık sık Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankaları ya da Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankaları soran ziyaretçilermize elimizden geldiğinde yarcımcı olmaya çalıştık ve sizlere kredi kampanyaları kapsamında Ev Kadınlarına da Kredi veren bankaların güncel kredi kampanyalarını duyurmaya gayret gösterdik. Bu yazımızda da sizler için Ev Hanımlarının Kredi Kullanabilecekleri kredi kampanyalarını bir ayaya toplamaya çalışacağız.
.
Şekerbank Ev Kadını İhtiyaç Kredisi
.
Şekerbank Ev Kadını İhtiyaç Kredisi Kampanyası kapsamında kredi kullanarak evde küçük de olsa bir üretim yaparak ev ekonomisine katkı sağlamak isteyen kadınlarımıza İhtiyaç Kredisi kullandırıyor. Kredi kampanyasında sigorta zorunluluğu bulunmadığı için tüm Ev Kadınları rahatlıkla bu kampanyaya başvurabilirler. Evde örgü yaparak, oya işleyerek ya da küçük de olsa üretim yaparak ev ekonomisine katkı sağlayan ya da sağlamak isteyen Ev Kadınları bu kampanya ile 12 aya kadar vade ile kredi kullanabiliyorlar.. Üstelik % 0,97’den başlayan faiz oranları ile…
.
Garanti Bankası Kadın Girişimcilere Altın Teminatlı Kredi
.
Garanti Bankası Kadın Girişimcilere Altın Teminatı ile Kredi kullandırıyor. Birikimlerini Altın olarak değerlendiren Ev Hanımlarımız altınlarını Garanti Salı’sı adı verilen Garanti Altın Günü’ne getirerek Garanti Bankası’nda teminat altına alıyorlar. Üstelik altın teminatları karşılığında da ihtiyaç duymuş oldukları krediyi kolayca kullanabiliyorlar. Kampanya hakkında detaylı bilgilere Garanti Bankası Altın Salısı kapsamında hizmet veren Garanti şubelerini ziyaret edebilirsiniz.
.
Halkbank Kadın Girişimci Kredisi
.
Halkbank kendi işini yapmam isteyen kadınlarımız için kademeli olarak kredi limitini artırdığı Kadın Girişimci Kredisi kullandırıyor. Kampanya kapsamında en az 2 yıl iş tecrübesi bulunan, yapmak istediği işle ilgili uzmanlık belgesi sahibi olan ve 35 yaşını aşmamış hanımlar ilk aşamada 10.000 TL’ye kadar kredi kullanabiliyorlar. Bu konuda da ayrıntılı bilgilere Halkbank şubelerinden ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir