Eximbank Kredisi Başvurusu

Eximbank Kredisi Başvurusu

Eximbank ülkemizde ihracatı artırmak ve desteklemek amacı ile kurulmuş olan bir bankadır. İhracat yapmak isteyen, Türkiye içerinde ürettiği bir malı yurt dışındaki ülkelere satmak isteyen firmalar Eximbank aracılığı ile ihraç edecekleri mallarına ilişkin finans ihtiyaçlarını anında karşılayabiliyorlar… Eximbank Kredi Başvurusu yapan firmalar ihracat finansmanlarını kolay ve zahmetsizce sağlayabiliyorlar…
.
Türkiye İhracat Bankası A.Ş. yani diğer adı ile Eximbank tarafından, ülkemizde faaliyet gösteren bankalar aracılığıyla kullandırılan bir kredi türü olan Eximbank Kredileri, ihracatçı firmanın, ihracata hazırlık aşamasında Eximbank‘ın belirlediği Türk menşeili malların kesin olarak ihracı ve taahhüdü karşılığı kullandırılan kredilerdir.
.
Ülkemizde ihracatın geliştirilmesi amacıyla Türkiye İhracat Bankası A.Ş. (Eximbank) tarafından bankalar aracılığıyla kullandırılan Eximbank Kredileri, bankalarca kullandırılan diğer ihracat kredileri ile karşılaştırıldığında oldukça fiyat avantajı sağlamaktadır. Daha uygun koşullarla, daha kolay kredi kullanımı imkanı sağlayan Eximbank Kredi Başvurusu‘nu pek çok banka aracılığı ile gerçekleştirebiliyorsunuz.
.
Türk Eximbank; Reeskont Kredisi, Sevk Öncesi İhracat Kredileri, İhracata Hazırlık Kredileri, Dış Ticaret Şirketleri İhracat Kredisi, KOBİ İhracata Hazırlık Kredileri, Sevk Sonrası Reeskont Kredisi, İhracata Dönük Üretim Finansman Kredisi, İhracata Yönelik İşletme Sermayesi Kredisi, İhracata Yönelik Yatırım Kredisi, Marka Kredisi, Avrupa Yatırım Bankası Kredisi, Yurt Dışı Mağazalar Yatırım Kredisi, Özellikli İhracat Kredisi, Gemi İnşa ve İhracatı Finansman Programı, Turizm Kredisi, Uluslararası Nakliyat Pazarlama Kredisi, Yurtdışı Müteahhitlik Hizmetleri Teminat Mektubu Programı, Yurtdışı Müteahhitlik Hizmetleri Köprü Kredisi
Döviz Kazandırıcı Hizmetler Kredisi, Yurt Dışı Fuar Katılım Kredisi gibi pek çok kredi imkanı sağlıyor…
.
Eximbank Kredisi Başvurusu ve şartları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için çalıştığınız banka ile görüşebilirsiniz. Eximbank Kredisi kullandıran bankalar sizlere kredi imkanları hakkında daha ayrıntılı bilgiler vereceklerdir.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir