Fibabanka Nöbetçi Transfer ile EFT Saati Yok

Fibabanka Nöbetçi Transfer ile EFT Saati Yok

Fibabanka Nöbetçi Transfer hizmeti ile bankacılık sektöründe bir ilke imza atıyor. nöbetçi Transfer ile artık EFT ‘nin bir saati yok.. Bankalar arası para transferi (EFT) için hafta içi ya da hafta sonu hiç farketmiyor. Artık Fibabanka müşterileri hafta sonu dahil günün 24 saati hızlı bir şekilde para transferi yapabilecekler. “Nöbetçi Transfer” ile  sisteme dahil olan bankalar arasında para transferi gerçekleştirme imkanı sunuluyor.

Fibabanka Nöbetçi Transfer

Fibabanka bankacılık sektöründe bir ilk olan yeni hizmeti ile alakalı bir açıklama yaptı ve yeni hizmetini tanıttı. Fibabanka tarafından konuya ilişkin yapılan açıklama şöyle; “Finansal teknolojilere yaptığı yatırımlarla, müşterilerine hızlı ve kolay çözümler sunmaya devam eden Fibabanka, hafta sonu dahil günün 24 saati bankalar arası TL para transferi işlemi yapmayı sağlıyor. Nöbetçi Transfer hizmeti ile, bankacılık sektöründe bir ilki hayata geçiriyor. Nöbetçi Transfer ile yapılan EFT işlemleri, hızla ve anında hesaba yansıtılıyor ve Fibabanka müşterileri zaman sınırlaması olmadan işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

7 Gün 24 Saat Bankalar Arası Para Transferi

Fibabanka tarafından hayata geçirilen Nöbetçi Transfer hizmetinin teknik altyapı ve ödeme aracılık desteğini yatırım ve teknoloji girişimi Finberg ile stratejik iş birliği gerçekleştiren Birleşik Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş. sağlıyor.

Tüm Fibabanka müşterileri, Fibabanka İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılığı kanalları aracılığıyla Nöbetçi Transfer işlemini, 7 gün 24 saat gerçekleştirebiliyor. Böylece mesai saatleri dışında EFT yapılabileceği gibi, resmi tatil günlerinde de para transferi mümkün hale geliyor.

Nöbetçi Transfer ile Müşterilere Esnek Hizmet Sunuluyor

Fibabanka Genel Müdürü Ömer Mert, yeni hizmete ilişkin yapmış olduğu açıklamada sektörde bir ilke imza atmaktan mutluluk duyduklarını belirterek, şu ifadeleri kullandı:

“Dijital dönüşüm sürecimizde, İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık gibi şube dışı kanallarımız üzerinden her geçen gün daha fazla yenilik sunmak yol haritamızdaki hedefler arasında yer alıyor. Birleşik Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş. ile bankacılık sektöründe, öncü bir finansal hizmeti hayata geçirmenin heyecanı içerisindeyiz. Nöbetçi Transfer ile zaman sınırlaması olmadan esnek hizmet sunmayı hedefliyoruz.”

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir