Fibabanka Staj Programı

Fibabanka Staj Programı

Fibabanka ” Ailece Fibabankalıyız ” sloganı ile yepyeni bir staj programı başlattı. Fibabanka ‘nın yeni staj programı kapsamında bankacı olmak isteyen gençlerin bu hayalleri gerçek olacak. Fibabanka staj programı kapsamında çalışanlarının çocuklarını staja kabul edecek. Yeni staj programı kapsamında gençler iş hayatına ilk adımı ailelerinin yanında atacaklar.

Fibabanka Staj Programı

” Ailece Fibabankalıyız ” staj programı ile Fibabanka, gençlere özgün ve çok özel bir kariyer deneyimi sunuyor. Staj programı kapsamında banka çalışanlarının çocukları, anne ve babalarının yanında staj yapma ve banka departmanlarını yakından tanıma olanağı elde ediyorlar.

Her geçen gün sürdürülebilir insan kaynağına yaptığı yatırımları artıran Fibabanka, aileler için kurumsal bir gelenek başlatarak ” Ailece Fibabankalıyız ” staj programını hayata geçirdi. İnsan Kaynakları alanında öncü olan bu uygulamayla, Fibabanka çalışanlarının çocukları, SGK işlemleri tamamlandıktan sonra Genel Müdürlük Departmanları ve Fibabanka şubelerinde, profesyonel iş hayatını ilk kez ailelerinin yanında deneyimleme imkanı buluyor.

Ebeveyni Fibabanka’lı Olanlar da Aileye Katılacaklar

Fibabanka İnsan Kaynakları Direktörü Yavuz Çelik, yeni bir uygulama olan ” Ailece Fibabankalıyız ” staj programı hakkında bilgi verdi. Çelik açıklamasında; ” Hepimizin bildiği üzere, annelerimiz ve babalarımız bu dünyadaki ilk rol modellerimiz. Dolayısıyla meslek seçimlerimizde ve kariyer yolculuğumuzda onların vizyonu büyük ölçüde belirleyici oluyor. Biz de Fibabanka olarak ailelerimiz için kurumsal bir gelenek başlatmak ve sürdürülebilir insan kaynağına yatırım yapmak istedik. ” Ailece Fibabankalıyız ” staj programıyla gençler, anne ve babalarının çalıştığı departmanları yakından gözlemleyerek iş hayatına samimi ve sıcak bir giriş yapıyorlar. Böylelikle çalışanlarımız ve çocuklarımız için unutulmaz bir anı ortaya çıkıyor. Şu ana kadar 136 çalışanımızın çocuğunu Bankamızda ağırladık. İlerleyen dönemlerde bu sayıyı artırmak ve bu programın kapsamını genişletmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

1 Ocak 1996 ile 20 Ocak 2004 yılları arasında doğmuş olan Fibabanka çalışan çocukları ” Ailece Fibabankalıyız ” staj programından faydalanabiliyor. P” Ailece Fibabankalıyız ” staj programı en az 2 iş gününü, en fazla ise 5 iş gününü kapsıyor.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir