Finansbank Bayram Kredisi – 2019

Finansbank Bayram Kredisi – 2019

2019 Bayram kredileri bir bir belli olmaya başladı. Bankaların bayram kredisi kampanyaları ile yaklaşan bayram öncesinde nakit ihtiyacı olanlar için sağladığı avantajlı bayram kredileri bu bayramda da oldukça fazla rekabet halinde olacak. Bankalar arasındaki rekabet birbirinden avantajlı ve uygun bayram kredisi kampanyalarının ortaya çıkmasını sağlıyor. Bu kampanyalardan biri de Finansbank Bayram Kredisi – 2019.. Bugün sizler için Finansbank’ın bu bayram için özel olarak hazırladığı bayram kredisini inceleyeceğiz.

Finansbank Bayram Kredisi – 2019

Bayram kredisi kampanyaları arasında ilk açıklanan kampanyalardan olan Finansbank Bayram Kredisi ile aklınıza gelebilecek tüm ihtiyaçlarınız için kredi kullanabileceksiniz. Özellikle bu bayramda 9 güne çıkarılan bayram tatili ile hem tatil planları hem de seyahat planları oldukça arttı. Pek çok aile önce ailesi, akrabaları ve sevdikleri ile bayramlaştıktan sonra uzun tatilin de tadını çıkarmak için tatile çıkmayı planlıyor.

Bayramı ailesi ile hem bir dinlenme hem de güzel zaman geçirme fırsatı olarak gören bireyler başta olmak üzere pek çok kesim bayram öncesinde krediye ihtiyaç duyuyorlar. İhtiyacınız olan krediyi ise uygun seçeneklerle QNB Finansbank sizler için sunuyor.

2019 Bayram Kredisi Hesaplama

Finansbank Bayram Kredisi 2019 kampanyası ile 60 aya varan vadelerle ihtiyaç kredinizi kullanabiliyorsunuz. 35 bin Lira ‘ya kadar olan kredi talepleriniz için internet üzerinden kolay ve zahmetsizce kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu tutarın üzerindeki kredi başvuruları için ise banka şubelerinden kredi başvurusu yapmanız gerekiyor.

Şimdi birkaç örnek tutar için bayram kredisi hesaplamaları yaparak kampanya detaylarını anlaşılır hale getirelim;

10 Bin TL Bayram Kredisi Hesaplama

2019 yılına özel Finansbank Bayram Kredisi kampanyası kapsamında kullanacağınız 10 bin Lira’lık kredi için 60 ay vadede ayda 319,71 TL ödemeniz gerekirken 48 ay vadede 356,44 TL ve 36 ay vadede ise ayda 429 Lira ödemeniz gerekiyor.

20 Bin Lira Bayram Kredisi Hesaplama

Yine Finansbank Bayram Kredisi kampanyası ise 20.000 Liralık kredi kullanıldığında 60 ay taksitle bu kredinin aylık taksit ödemeleri 639,42 Lira oluyor. Aynı tutardaki kredinin 48 ay taksitle kullanılması durumunda aylık kredi ödemeleri 712,88 TL ve 36 ay vade ile kullanılması halinde 858 TL oluyor..

30.000 TL Bayram Kredisi Hesaplama

Finansbank’ın bu bayrama özel olarak hazırlamış olduğu Bayram Kredisi kampanyası ile 30000 Lira kredi kullanıldığında 60 ay boyunca 959,13 TL kredi taksiti ödemesi yapmanız gerekiyor. Aynı krediyi 48 ay taksitle kullanmayı tercih ettiğinizde ayda 1069,32 Lira ödemeniz ve 36 ay vade ile kullanmayı seçtiğinizde ise ayda 1287 Lira ödemeniz gerekiyor.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir