Finansbank "Bumerang Kredi"

Finansbank "Bumerang Kredi"

Finansbank yeni kampanyası olan “Bumerang Kredi” ile adından söz ettireceğe benziyor. 18 aya kadar vade ve 3.000 TL maksimum limitle kullanabileceğiniz Bumerang Kredi’nin bankaya ödeyeceğiniz faizleri, kredi taksitlerinizin bitmesi ile size bir hafta içerisinde geri ödenecek. Ve böylelikle bankaya krediniz için faiz ödememiş olacaksınız.

Ancak tabiki Finansban’ın bu işteki karı ne sorusu geliyor akıllara. Finansbank faiz iadesi için kredi taksitlerinin tam gününde ödenmesi, erken yada geç ödenmemesi şartını koymuş. Buda gösteriyor ki taksitlerinizi günü gününe ödemesiğiniz takdirde faiz iadenizi alamayacaksınız. Bumerang kredinin faiz oranları da şu anda piyasada bulunan kredi faiz oranlarına göre yüksek gözüküyor. Eğer kredinizin taksitlerini tam gününde ödeyemezseniz bu yüksek faiz cebinizden çıkacak demektir.

Ancak prensipli ve kredi taksitlerini zamanında ödeyecekeler için cazip bir kampanya olduğunu söyleyebiliriz “Bumerang Kredi”nin. Kampanya detayları hakkında bilgi almak için Finansbank şubelerine uğrayabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir