Finansbank KrediKolay Tasit

Finansbank KrediKolay Tasit

Finansbank’ın müşterileri için geliştirdiği bu yeni hizmet anlayışı ile artık kredi almak çok kolay. Taşıt, İhtiyaç veya Konut Kredilerinizle KrediKolay, sizi uğraştırmandan ve zora sokmadan ihtiyaçlarınıza kavuşturuyor.

İşte bu KrediKolay paketi dahilinde bulunan KrediKolay Taşıt Kredisini inceleyeceğiz bu yazımızda.

Siz sadece markayı ve rengini seçin, gerisini Finansbank’a bırakın sloganı ile sunulan bu pakette, Finansbank sizi hayalinizdeki otomobile kavuşturmayı vaat ediyor.

Birkaç başlıkta ele alınan kredinin detayları şöyle;

Binek ve Hafif Ticari Araçlar için KrediKolay TAŞIT : Bu paketle Finanbank 8 yaşa kadar olan arabalarınızı finanse ediyor.

Anapara Ertelemeli KrediKolay TAŞIT: Otomobilinizi hemen almak, ancak ödemelerini bekletmek istiyorsanız bu paket tam size göre.

Her Şey Dahil KrediKolay TAŞIT: Kullandığınız Taşıt Kredisi ihtiyaçlarınızı karşılıyor ama siz kredi masraflarınızı da kredi şartlarınıza uygun olarak düşük faizle taksitlere yaymak istiyorsunuz. O halde bu paketi değerlendirmelisiniz.

Kredikolay Motosiklet: Hayalinizde otomobil değilde bir motosiklet varsa bu seçenekte sizler için…

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir