Finansbank'tan Gençlere Faizsiz Kredi Kartı

Finansbank'tan Gençlere Faizsiz Kredi Kartı

Finansbank, 18-25 yaş arası gençleri kapsayan CardFinans GO ile gençlere 200 YTL’ye kadar faizsiz alış veriş ve nakit avans kullanma olanağı sağlayacak.

CardFinans GO hakkında bilgi veren Finansbank Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Temel Güzeloğlu, Türkiye nüfusunun yüzde 53’ünün gençlerden oluştuğuna dikkat çekerek, CardFinans GO ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdiklerini söyledi.

Güzeloğlu, gençlere 200 YTL’ye kadar faizsiz alış veriş ve nakit avans imkanı sunulduğunu kaydederek, “Bu uygulama ile amacımız, gençlerin harcamalarını rahatlatmak ve isteklerine daha kolay ulaşabilmelerini sağlamak. CardFinans GO sahipleri, ekstre döneminde ister harcama yapsın, ister kartından nakit avans çeksin, minimum ödeme tutarını ödediği takdirde, geri kalan tutarın 200 YTL’ye kadar olan kısmı için herhangi bir faiz işletimi yapılmıyor” dedi.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir