Finansbank’tan KobiDestek Sağlık

Finansbank’tan KobiDestek Sağlık

Finansbank Kobi Bankacılığı, sağlık sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin ihtiyaçlarını düşünerek KobiDestek Sağlık Paketi’ni hazırladı.

Her işletmenin mutlak ihtiyacı olan banka desteğini, en kapsamlı ve ayrıntılı biçimde sunan Finansbank, KobiDestek Sağlık Paketi ile sağlık sektörüne tam destek veriyor. Finansbank Kobi Bankacılığı’nın sağlık sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin ihtiyaçlarını düşünerek oluşturduğu KobiDestek Sağlık Paketi kapsamında hastanelerden laboratuvarlara, sarf malzemesi imalatçılarından tıbbi cihaz ticareti yapan firmalara kadar tüm sağlık sektörü, ihtiyacı olan finansal desteğe 60 aya varan vadelerle sahip oluyor.

KobiDestek Sağlık Paketi Kredi Seçenekleri

Hastane Yatırımları Kredisi
Finansbank, bu kredi ile hastane, tıp merkezi, poliklinik, laboratuvar ya da görüntüleme merkezi açmak isteyen girişimcilere komple yatırım finansman desteği sağlıyor. Hastane Yatırımları Kredisi kullanan işletmeler, 60 ay vadeli kredi avantajlarından faydalanabiliyor, ödemeye 15 ay sonra başlayabiliyor.

Sağlık Modernizasyon Kredisi
Finansbank, bu kredi ile sağlık sektörüne hizmet üreten, tıbbi cihaz ve sarf malzemeleri imalatı yapan işletmelere finansman desteği sağlıyor. Sağlık Modernizasyon Kredisi kullanan işletmeler, 36 ay vadeli kredi avantajından faydalanabiliyor, ödemelerine 6 ay sonra başlayabiliyor.

Hastane Cihaz Ve Ekipmanları Kredisi
Finansbank, bu kredi ile sağlık sektöründe faaliyet gösteren tüm işletmelerin ekipman alımlarına finansman desteği sağlıyor. Hastane Cihaz Ve Ekipmanları Kredisi kullanan işletmeler, 36 ay vadeli kredi avantajından faydalanabiliyor, 6 ay sonra ödemeye başlayabiliyor.

İthalat Destek Kredisi
Finansbank, KobiDestek Sağlık paketi kapsamında tıbbi cihaz ticaretiyle uğraşan ithalatçı firmaların nakit ihtiyacına yönelik 9 ay vadeli, 3 ay sonra geri ödemeli bir kredi sunuyor.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir